سلام، خداوندا حالا دیگر تلنگری به مسئولین ما بزن. مسائل اجتماعی در بافق بیداد می کند . مسئولین شما را به خدا اینقدر بی خیال نباشید؛ چرا فکری برای….

 

پیامک

قابل توجه مدیرمسئول محترم هفته نامه افق کویر، باسلام لطفاً گزارشی از پیگیری ها و نظرات از همه مسئولین بافق که پیگیر بازگشت مرزهای جغرافیایی هستند درصورت امکان تهیه گردد تا مردم و مسئولین فعال را بشناسند. حق بافق به قبل طبق نقشه های قدیم باید برگردد و راهی دیگر ندارد، باید حق بافق برگردد و مردم بافق کوتاه نخواهند آمد. همسایه بداند تجاوز و اغفال و ستم به مردم کار مزدوران است. مردم بی تفاوتی و بی خیالی بعضی مسئولین را نمی پذیرند و موضوع به این مهمی باید عملیاتی شود. مسئول محترم حقوق بیت المال را می گیرید تا برای مردم و جوان بیکار شغل ایجاد کنید.
۹۱۳-۷۱۳
———————
باسلام، آن فردی که مرتب پیامک می فرستند؛ چرا مدیر سنگ آهن معرفی نمی شود؛ مگر کارهای سنگ آهن خوابیده است که حرص می زنید. شما کار خود را انجام بدهید نیاز نیست دل وا پس باشید. مسئولین خودشان می دانند چه زمانی اقدام و فردی را معرفی نمایند.
۹۱۳-۷۱۳
———————
قابل توجه مسئولین و مردم بافق، باسلام مرزهای جغرافیایی قدیم و D19بافق باید به بافق برگردد و راه دیگری نداریم جوان کار ندارد، خانواده نمی تواند تشکیل دهد، هر شخصی درس خوانده و دوسال خدمت سربازی رفته کجا باید دنبال کار برود؟! چه کسی جوابش می دهد؟ حالا دیگر امام زمان(عج) بیا خیلی تبعیض و بی عدالتی جامعه را فرا گرفته است
۹۱۳-۷۱۳٫
———————
سلام، خداوندا حالا دیگر تلنگری به مسئولین ما بزن. مسائل اجتماعی در بافق بیداد می کند . مسئولین شما را به خدا اینقدر بی خیال نباشید؛ چرا فکری برای معضلات اجتماعی بر نمی دارید؟ چرا پیگیر نیستید و بررسی نمی کنید علت اینکه جوانان هنوز زندگی مشترک خود را در زیر یک سقف شروع نکردند برای طلاق اقدام می کنند؟ یعنی شرایط زندگی نسبت به سی سال گذشته سخت تر هست؟ پدر و مادرهای ما لای پرقو زندگی می کردند؟!
۰۹۱۳-۵۶۰
———————
سلام و خسته نباشید، ما نفهمیدیم سنگ آهن مرکزی خصوصی هست یا دولتی؟! حالا که نوبت به افطاری کارگران رسیده گفتند بخشنامه آمده که شرکتهای دولتی نباید افطاری بدهند. خداوندا شکرت
۰۹۱۳-۶۴۳۸
———————
سلام خدمت آن عزیزی که در هفته نامه شماره ۸۴۱ نوشته بود؛ چرا مردم برای زندگی از بافق به یزد می روند؟! خواستم بگویم که اینها بافقی نیستند؛ بلکه همانهایی هستند که از اطراف به بافق آمدند (…) و به یزد می روند (…) اگر یه ذره همراهی و همدلی داشتیم این نبود شهرمان با جوانای بیکار.
جوان تعصبی بافقی ۹۱۳-۸۳۳
———————
سلام، برای ثبت نام فرزندم به یکی از مدارسی که به تازگی در نزدیکی منزلمان هست مراجعه کردم هنوز چند روز از شروع ثبت نام نگذشته گفتند ظرفیت تکمیل هست و برای هر پایه تحصیلی فقط یک کلاس درس داریم مسئولین و مردم شهر بافق زمانیکه می خواهید برای مناسبت خاصی کار خیری انجام دهید ؛ فقط به فکر ساخت حسینیه و مسجد نباشید خدا شاهد است ساخت مدرسه؛ اگر ثوابش چندین برابر نباشد کمتر نیست. شما را به خدا نذورات و وقفیات خود را به روز کنید.
۰۹۱۶-۵۲۵
———————
با سلام، می خواستم از این طریق به مسئولین سنگ آهن بگویم شما بر چه اساسی و آنهم بعد از مدتها که از بن خبری نبوده، بن ۱۰۰ هزار تومانی دادید. به نظرتان در این گرانی با ۱۰۰ تومان چقدر می شود خرید کرد؟! ارگانهای دیگر ۴۰۰ تومن دادن بن خرید دادند، ولی سنگ آهن با این اسم و رسمش ۱۰۰ تومان،آنهم حالا که آخر ماه رمضان هست، واقعا که!!
۹۳۸-۶۴۱
———————
با سلام، خدا خیری به مسئولان قبلی مجتمع فلات مرکزی بدهد به فکرکارگران بودند ماه رمضان افطاری و بن هرچند ناقابل بود، ولی با همین مقدار کم دل کارگران را خوش می کردند، ولی مسئولان فعلی که فقط به فکرخودشان و شهرخودشان هستند.
۹۱۳-۴۴۱
———————
با سلام، خسته نباشید خدمت شما و انتقادی شدید از مسئولین شهر، ببخشید می خواهم از مسئولین این سوال را داشته باشم که چرا به شهرک امام حسین (علیه السّلام) رسیدگی نمی شود؟! مشکلات این شهرک عبارت است از:
۱-بریدگی در کمربندی که واقعاً با بسته شدن بریدگی روبروی انقلاب ۷۳ و با توجه به طولانی‌شدن مسیر(تا میدان )اکثر وسایل نقلیه در جهت خلاف رانندگی می کنند که در نهایت منجر به تصادف خواهد شد.
۲-مسجد : مردم ساکن این شهرک باید برای انجام فرایض روزانه خود به مسجد جواد الائمه(ع) در شهرک روبرو بروند،که مسیر برای کوچه های انتهای شهرک مشکل است.
۳-مدرسه: دو سال است که سقف زده و به حال خودش رها شده است.
۴-پیاده روها:کوچه ها را باریک و بن بست در آنطرف شهرک گرفته اند و پیاده رو هم گذاشته اند .
به نظرم اگر پیاده رو ها حذف شوند کمی از مشکلات کوچه ها کم خواهد شد.
۴-نبود امکانات ورزشی و تفریحی برای کودکان.
۶-نبود مغازه: ما باید برای خرید یک قوطی کبریت حداقل تا شهرک مناجات برویم.
۷-مشکل خط واحد: چرا خط واحد به این شهرک نمی آید و ساکنین این شهرک مسیرهای طولانی را باید با آژانس طی کنند.
جمعی از ساکنین شهرک امام حسین(ع)

 

پیام تبریک

همسر گرامی، خانم مرشدزاده! از خدا سپاسگزارم که شما را دارم و سجده شکر می کنم که در مسیر سخت زندگی مثل کوه استوار هستی؛ فقط امیدوارم بتوانم ذره ای از محبتت را جبران کنم.
همسرت منصور حیدری

 

اس ام اس باران

 

“شهیدبهشتی” تا مسئله تقسیم عادلانه امکانات زندگی در این کشور بر همه مردم، و امکانات کار بر همه مردم حل نشود، سایر مسائل انقلاب ما حل‌شدنی نیست
حامدطاهری

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

روستای بویی آباد ،روستایی با قابلیت گردشگری اما غریب در کویر

به گزارش هفته نامه افق کویر، روستای «بویی