دولت اقدامی برای وضعیت اقتصادی نکند مجلس وارد عمل می‎شود/روحانی باید پاسخگوی مردم باشد

عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت و گو با خبرفوری:

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که دولت اقدامی را برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور انجام دهد بدون شک مجلس شورای اسلامی وارد عمل خواهد شد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبر فوری درباره احتمال حضور روحانی در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در حال حاضر دو طرح سوال از رئیس‎جمهور پیرامون موسسات مالی و موضوع قاچاق کالا، تحریم‎های بانکی و دلار مطرح شده است که بدون شک پس از بررسی از سوی هیئت رئیسه و اعلام وصول شدن در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: متاسفانه کمیسیون اقتصادی مجلس در ۳ مکاتبه اخیر خود با هیئت دولت که آخری در ۲۱ خرداد بوده است از قوه‎مجریه درخواست کرده تا نماینده‎ای را به منظور تشریح وضعیت اقتصادی کشور به مجلس معرفی کند که متاسفانه تا به امروز این امر محقق نشده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: وضعیت امروز کشور بدون شک نگران کننده است و رئیس‎جمهور باید در این باره توضیح دهد و پاسخگو باشد چرا که سیاست سکوت در این مقطع جواب نخواهد داد.

امیرآبادی با انتقاد از حضور رئیس‎جمهور در توچال در شرایط اقتصادی امروز کشور گفت: این حضور با وضعیت امروز مردم هیچ سنخیتی ندارد  و قطعا موجبات ناراحتی آنها را فراهم کرده است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس آیین‎نامه مجلس در مقطع فعلی حضور رئیس‎جمهور برای تشریح وضعیت اقتصادی کشور امری ضروری است از این رو حتما نمایندگان در این باره وارد عمل خواهند شد و اقدامات لازم را انجام می‎دهند.

امیرآبادی در پایان اظهارکرد: اگر دولت درباره وضعیت اقتصادی کشور تصمیم جدی را اتخاذ نکند بدون شک نمایندگان وارد عمل خواهند شد چرا که ادامه رویه فعلی بدون شک موج اعتراضات مردمی را افزایش خواهد داد.

 

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیریت جهاد کشاورزی بافق: بافق پتانسیل توسعه دامپروری دارد

به گزارش هفته نامه افق کویر، علی اکبر