مردان واقعی هرگز دزدیده نمیشوند.

اگر زن دیگری ، مرد شما رو دزدید
هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد و خود بدون مرد زندگی را ادامه دهید. چون او دزدیده نشده بلکه خیانت کرده.
مردان واقعی دزدیده نمی شوند !!!
و من به این جمله معتقدم که مرد و زن واقعی هرگز دزدیده نمی‌شوند .
ممکن است در یک رابطه شاد و سالم باشید و فکر کنید که در بهشت سیر می کنید، اما یک خانم برای نابودی عشق شما و دزدیدن آنچه که دارید نقشه کشیده باشد. یا شاید غرق روزمرگی یک رابطه بلند مدت شده باشید و یک زن دوم نقش یک طاووس خوش رنگ و لعاب را برای مردتان بازی کند و برای او دلبری کند.
راه های زیادی وجود دارد که وقتی خانمی به زندگی شما قدم می گذارد، با دلایل خودش یا همسرتان قانع شوید که هدف شومی ندارد. اما همیشه و همیشه باید حواستان به رابطه عاطفیتان بوده و از آن محافظت کنید. همیشه اعتماد به نفس داشته باشید و به عشق پاک شریکتان اعتماد کنید، اما همیشه آگاهانه رفتار کنید و بادیدن‌نشانه ها سر خود را زیر برف نکنید
من در این مطلب قصد دارم در رابطه با روابط زنان و مردان با شما صحبت کنم. همه می‌دانیم که پس از ازدواج‌های ناموفق، بیش تر زن‌ها مقصر شناخته می‌شوند. زنی که زندگی دو زوج دیگر را بر هم زده و وارد زندگی آن‌ها شده و زنی که نتوانسته از شوهر خود مراقبت کند و در نتیجه شوهرش با زن دیگری رابطه دارد. به راستی چرا همیشه مردان از تمامی‌تقصیرها مبرا هستند و چرا هیچ کس مردان را مقصر نمی‌داند؟
بار سنگینی که روی دوش زن است حرفهایی است که از زبان افراد عام گفته میشود.
اغلب افراد جامعه، زنی را که متارکه نموده مقصر می‌دانند. اکثر زنان به دلایل مختلف ازجمله، فریب دادن سایر مردان خوشبخت یا بی عرضگی جهت حفاظت ازشریک زندگی خود، مورد اتهام قرار می‌گیرند.
امروزه همه مردم تصور می‌کنند به دلیل بی مسئولیتی زنان، طلاق افزایش یافته است. در حالی که واقعا این طور نیست و هر دو طرف در شکست‌هایی که رخ می‌دهد، مقصر هستند.
مردم بر این باورند که زن نتوانسته تمامی‌سعی و کوشش خود را جهت به اتمام نرسیدن رابطه، انجام دهد. در صورتی که در موضوع فریب و خیانت، هردو طرف به حق یا ناحق دارای نکات مشترک هستند؛ ولی تمامی‌اتهامات متوجه زن می‌شود. چون بیشتر زنان اعتماد کامل به همسر خود دارند و مرد از همین اعتماد سوء استفاده میکند.

چرا همیشه مردان بی تقصیر شناخته می‌شوند؟
در بحران‌های احساسی زنان ترس و وحشت و نیز افکار خود را متوجه زن دیگر نموده و با عباراتی هم چون (زیباست؟) (خیلی جذاب است؟) (چه کمبودی داشتم که به سمت او رفت؟) خود را منحرف می‌کنند! در حالی که در این گونه مواقع باید به جای مقصر دانستن زن دوم، مرد زندگی خود را مقصر بدانند.
جدایی از مردان برای هر زنی ترسناک است و به همین دلیل زن‌ها سعی می‌کنند، همه تقصیرها را بر عهده شخص ثالث دیگری بگذارند که به زور وارد زندگی آن‌ها شده است. اما نمی‌دانند این مرد و شوهر شماست که مشکل دارد نه شخص دیگر

«برای هیچ کس موضوعی به نام (گارانتی در رابطه) وجود ندارد. در درصد بسیار کمی‌از روابط، زن سومی‌ همچون مادر و یا خواهر عامل فریب مردان است. مردان به دلایل درونی که مربوط به عقده‌های روانی و مشکلات شخصیتی آن‌ها می‌شود، فریب می‌خورند. مردی که در ابتدای زندگی با حضور یک زن توانست خودرا از هر نظر تامین کند و زن از تمام خواسته هایش به خاطر همسرش گذشت تا مرد زندگیش سربلند باشد ؛ ام زمانی میرسد که مرد دیگر مشکلی ندارد به فکر تجدید فراش می افتد. این مرد باید از دایره زندگی خارج شود.
این قبیل زنان همچون فصل پاییز هستند
او ” پاییز ” است
رو راست و بخشنده …
ساده دل
فکر میکند اگر تمام داشته هایش را زیر پای آدم ها بریزد، روزی ؛جایی ؛
لحظه ای ؛ از خوبی هایش یاد میکنند …
خبر ندارد آدم ها رو راست بودن و بخشنده بودنش را به پای محبتش نمیگذارند … یکی به این پاییز بگوید
آدم ها یادشان میرود که تو رسم عاشقی را یادشان داده ای …
دست در دست معشوقه ای دیگر پا بر روی برگ هایت میگذارند و میگذرند …
تنها یادگاری که برایت میماند
” صدای خش خش برگ های تو بعد از رفتن آنهاست ” ….!
از این قبیل مردها که فقط اسم مرد رو یدک میکشند توی جامعه ما زیاداست .
به نظر من
مــردان واقعـــی دزدیده نمیشن چون وفـادارند، انها وقت ندارنددنبال زنـان دیگر بگــردند چون مشــغول پیــدا کردن راه های جــدیدی برای دوسـتـــــ داشتن
شــریک زندگـــی خودشـون هســـتند
پس ای زن اگر مرد خائنی در زندگی دارید که زحمات چندین ساله تان را میخواهد با یک سایه شوم دیگر تقسیم کند بهتره زندگی جدایی داشته باشید
اینگونه مردها لیاقت زندگی ندارند

ناهید مظفری

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدیریت جهاد کشاورزی بافق: بافق پتانسیل توسعه دامپروری دارد

به گزارش هفته نامه افق کویر، علی اکبر