طرح های دانش بنیان باعث ارتقا دانشگاه آزاد می شود

به گزارش هفته نامه افق کویر، دکتر معصومه طباطبایی رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد دوشنبه گذشته در سفر خود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار افق کویر به پرسشهای مطرح شده پاسخ داد.
افق کویر: هدف شما از سفر به بافق چه بوده است؟
به عنوان مسئول استان در دانشگاه آزاد اسلامی موظف هستم حتماً به واحد های دانشگاه آزاد اسلامی سفری داشته تا مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کنیم؛ قبلاً هم به این واحد سرکشی داشتم و باید بیشتر از این بازدید داشته باشم؛ البته حجم کار بالاست ان شاء ا… با برنامه ریزی، بیشتر در جمع همکاران عزیز خواهیم بود.
افق کویر: در این بازدید چه مسائلی مطرح شد و به چه جمع بندی رسیدید؟
جلسه صمیمی با همکاران دانشگاه آزاد اسلامی بافق داشتم به هر حال همه جا خواسته و مطالباتی هست به عنوان مسئول هم باید بشنویم و هم در جهت رفع مشکل قدم برداریم. واحد بافق یکی از واحدهای موفق دانشگاه آزاد اسلامی و جز افتخارات شهرستان بوده یک زمانی این واحد از دورترین نقاط کشور دانشجو داشته است. پتانسیل خوب به خصوص سرمایه نیروهای انسانی را دارد صبحتهایی انجام شد تا جهت جذب دانشجو برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق همکاری داشته باشیم، باید برند دانشگاه آزاد اسلامی باقی بماند تا در بین مراکز آموزش عالی دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی را انتخاب کند در کنار آن کارهایی که در ارتباط با دانش است؛ یعنی دانشگاه آزاد اسلامی می تواند تجربه کارکنان و علم اعضای علمی و دانشجو را تبدیل به ثروت کند. قولی که در جلسه به همکاران واحد بافق دادم این است که طرح هایی را که در محدوده دانش بنیانی باشد با شرایط خاص حمایت و سرمایه اولیه آن را از استان تأمین می کنیم تا ان‌شاءا… این طرح ها در آینده بتواند هم اشتغال برای شهرستان و دانشجویان ایجاد کند و هم باعث ارتقاء واحد بافق شود.

محمدحسین تشکری

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

روستای بویی آباد ،روستایی با قابلیت گردشگری اما غریب در کویر

به گزارش هفته نامه افق کویر، روستای «بویی