آهای مسؤولین،آقایان رییس…حتماً سری به سینما بزنید کمی از غیرت جوانان زمان جنگ یاد بگیرید.شاید شما را به فکر بیندازد که بامردم چه کردید!…

سلام، لطفاً جهت عریض کردن کوچه کلوپ ورزشی فکری بردارید با باز شدن مدارس ترافیک این کوچه بیشتر می شود.
۹۱۳-۷۵۴( چند پیام در این باره)
———-
باسلام به رییس صنعت، معدن و تجارت؛ لطفاً به بازرسین آرد و نان خود امر کنید که یک بازرسی کلی از نانوایی های سطح شهر در خصوص وزن چانه داشته باشند که بسیاری از آنها کم فروشی می کنند.
۹۱۳-۸۱۳
———-
از بازرسین اصناف سؤال کنید؛ مگر لبنیاتی ها نباید طبق فاکتور خرید خودشان و درصد سود مصوب اجناس خود را بفروشند! پس چرا دقیقاً قیمت مصرف کننده روی جنس را حساب مشتری می کنند؟!!
۹۱۳-۸۱۳
———-
سلام، قابل توجه شهرداری: خیابان آیت ا… شیخ محمد تقی با وجود چند مدرسه سرعت گیر حتما نیاز دارد؛ لطفاً پیگیری کنید.
۹۱۳-۰۳۴
———-
چند روز قبل برای خرید مایحتاج زندگی به فروشگاه زنجیره ای رفاه رفتم چندین قلم جنس انتخاب کردم؛ وقتی برای محاسبه به باجه رفتم دیدم قیمتی را که محاسبه می کند تقریبا دو برابر قیمت درج شده بر روی کالا هست، جالبتر این است که مسئول باجه از ارائه فاکتور برای کالا های که قیمت برابری با قیمت روی جنس ندارد به صورت کامپیوتری خودداری کرده و می گوید در سیستم درج نشده،پس این مسئولین در این شرایط حساس کجا هستند که این فروشگاه که می گویند جهت رفاه حال مردم دایر شده اینچنین(…) می گذارد.
۹۱۳-۰۲۰
———-
سلام، بلوارانقلاب به سمت میدان بهارستان، انقلاب ۳۷ تابلو ندارد. میله یا پایه آن نصب هست، ولی صفحه شماره ندارد از شما مجدانه خواهشمندیم پیگیری شود.اهالی بدون تابلو
۹۱۳-۲۶۹
———-
ازروابط عمومی سنگ آهن بخاطرفیلم “تنگه ابوقریب” تقدیر و تشکرمی کنم. ای کاش عده ای از مدیران بالای کشور و بعضی مجلسیان فقط نیم ساعت درآنجا حضور داشتند.
۹۱۳-۳۴۴
———-
آهای مسؤولین،آقایان رییس…حتماً سری به سینما بزنید کمی از غیرت جوانان زمان جنگ یاد بگیرید.شاید شما را به فکر بیندازد که بامردم چه کردید!
۹۱۳-۱۴۵
———-
سلام، از شهردار محترم خواهشمند است درخیابان آیت ا… شیخ محمد تقی روبروی دبستان دخترانه ۲۲بهمن که نیاز به سرعت گیر وخط کشی عابر پیاده دارد؛ لطفاً پیگیری کنید، چون شاهد چند تصادف در این مکان بوده ام.
۹۱۳-۵۰۲
———-
سلام، چرا اورژانس بافق موقع تصادف دیر حاضر می شود. شام غریبان یک خودرو سر فلکه مخابرات تصادف کرد، درست آنطرف خیابان اورژانس بوده و بیست دقیقه بعد آمدند که بنده خدا فوت کرد؛ خواهش می کنم مسئولین فکری برای دیر آمدن آمبولانس بردارند.
۹۱۳-۳۷۶
———-
سلام، جناب دکتر رنجبر عزیز و بزرگوار، پس چی شد نمایشگاه پاییزه امسال؟؟؟
۹۱۳-۸۱۳
———-
سلام؛ بعد از ظهر تاسوعا خودرو هیئت عزاداری از خیابان عبور می کرد و کودک پنج ساله ای با میله های جلو ماشین بازی می کرد، یک دفعه کودک افتاد، اگر یکی از رهگذران سریع عکس العمل نشان نداده بود، خدا می داند چه اتفاقی برای این کودک می افتاد.
۹۱۳-۲۴۳
———-
سلام؛ ۲ نفر متکدی که از ظاهرشان مشخص بود غریبه هستند در حسینیه سفلی مشغول گدایی بودند، چرا مسئولین حسینیه سفلی با آنها برخورد نمی کند.
۹۱۳-۵۸۲
———-
سلام؛ ماشین حمل غذا در روز تاسوعای حسینی مشغول توزیع غذا بود؛ جمعیت که زیاد شد، یک دفعه شروع به حرکت نمود، با خود نمی گویند با این کارها ممکن است تصادف خطرناکی روی دهد!
۹۹۱-۶۲۳
———-
بعضی از زنها در روز عاشورا و تاسوعا با آرایش غلیظ به خیابان ها آمده بودند، چرا حرمت روز عاشورا را نگه نمی دارند؟!
۰۹۳۷-۵۲۰
———-
چه خوب است اخلاص را از پیرمردی ۸۰ ساله که با دیدن هیئت ها سر در گربیان گذاشته بود و گریه می کرد تبعیت کنیم.
۹۱۰-۰۱۲
———-
سلام، با توجه به اینکه ایام عزاداری سید الشهدا در ایام تابستان هست خواهشمندیم به فکر سیستم سرمایشی حسینیه سفلی باشند . محرم امسال سیستم سرمایشی حسینیه سفلی اصلاً مناسب نبود؛ چراکه یک کولر بیشتر نداشت، زنها همه در صحن حسینیه نشسته بودند و آنجا نیز از سرو صدای بچه ها نمی شد روضه گوش داد.
۹۱۶-۵۶۲
———-
سلام، رنجبر رییس شورای اسلامی شهرستان گفتند قرار است کمیته ای برای d19 تشکیل شود؛ پس چه زمانی قرار است کمیته بررسی d19 تشکل می شود؟
۹۱۰-۶۳۲
———-
چند روز پیش که جهت زدن بنزین به پمپ بنزین رفته بودم در کمال ناباوری دیدم رنگ بنزین زرد کم رنگ است؛ چرا بررسی نمی شود؟
۰۹۱۳-۲۱۳
———-
متأسفانه کوتاهی های بسیاری در برخورد با گرانفروشی و کم فروشی در بافق مشاهده می شود. این ناشی از اهمال کاری مسئولین مربوطه و عدم فشار به اصناف جهت نظارت بیشتر بر بازاریان می باشد که موجبات اعتراض اهالی بافق را در گرانی بویژه در پوشاک و میوه در برداشته است؛ نمی دانم چرا اقدام به جمع آوری جمعه بازار مبارکه که اتفاقاً با قیمت مناسب به عرضه مواد بویژه پوشاک کردند.ظاهراً فقط زورشان به آنها رسیده است؛خیلی برای مردم متأسفم. ایمیل دریافت شده
———-
سلام، گزارشی که درخصوص تخلف یک لوازم التحریر به بافق در سایت افق کویر درج شد؛ در نظر داشته باشید به غیر از یک الی دو لوازم التحریری بقیه متخلف هستند.
۰۹۱۳-۸۳۹
———-
سلام، در حسینیه ….، زنها به خاطر ناهار عاشورا با هم دعوا نموده بودند، حتی مردها نیز برای جدایی زنها آمده بودند و نتوانسته بودند اوضاع را آرام کنند
۹۱۳-۱۴۷
———-
سلام، در روز نخل برداری در حسینیه … دو زن که یکی از آنها کودکی در بغل داشت، به خاطر این که در اوج شلوغی با هم برخورد و دعوا کردند. تا اینکه یکی از حاضرین در حسینیه گفت: خواهشاً حرمت امام حسین (ع) را نگه دارید و کوتاه بیایید.
۹۹۰-۰۲۶
———-
سلام؛ نمی دانم چرا ظرفیت مردم کم شده! در کوچه داروخانه زینلی دو خودرو پراید و پارس از کنار یکدیگر عبور می کردند، چون خودرو پارس نمی توانست به راحتی عبور کند با راننده پراید دعوا نمود.
۹۱۳-۸۵۰

———-
سلام، یکی از اقواممان که در کرج زندگی می کرد، شبهای تاسوعا و عاشورا به بافق آمده بود، می گفت: در کرج اگر ماشین مدل بالا سوار شوی یا خودرو را خراب می کنند یا در خیابان اجازه عبور نمی دهند؛ در حالی که با ماشین پراید که عبور می کنی، حتی راه را برایت باز می نمایند.
۹۱۰-۲۵۰
سلام؛ در روز نخل برداری که برای عزداری به خیابان رفته بودم، متأسفانه نظارتی بر روی اسبها و شترها نبود، یکی از هیئت ها چندین اسب و شتر به خیابان آورده بود که این حیوانات به خاطر شلوغی رم می کردند و مردم از ترس به گوشه و کنار می رفتند.
۹۱۶-۵۲۵
سلام؛ جمعه ۶ شهریور ماه ۱۳۹۷، ماشین حمل آجر سفال با سرعت زیاد از روی دست اندازی رد شد، به طوری که آجرهایش با سرعت پخش خیابان گردید، خدا به خیر کرد که آن موقع پشت سر این ماشین، خودرو دیگری در حال حرکت نبود، وگرنه معلوم نبود که چه بر سر ماشین پشت سری می آمد.
۰۹۱۳-۳۲۰
———-
سلام؛ اول بلوار کشاورز با باز شدن مدرسه خادمیان و گذران کامیون ها در دو طرف این بلوار، دشواری های ترافیکی زیادی برای اهالی ایجاد نموده است، لطفا مسئولین مربوطه پیگیری نمایند.
جمعی از اهالی بلوار کشاورز
———-
از رییس صنعت و معدن می خواهیم بر روی اجناس مغازه ها نظارت داشته باشد، تفاوت قیمت در بافق بالاست
دهقانزاده
———-
سلام ضمن آرزوی قبولی عزاداری های شما و همه عزیزان یک پیشنهاد و انتقادی داشتیم به روحانیون بافق که متاسفانه یکی دونفر از روحانیون در هیاتها عزاداری بیشتر شرکت نکردند و خودشان را از مردم جدا می دانند و بیشتر آنها تماشاچی بودند
۰۹۱۳-۳۵۴

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

روستای بویی آباد ،روستایی با قابلیت گردشگری اما غریب در کویر

به گزارش هفته نامه افق کویر، روستای «بویی