زهرا جهرمی یازیگر و مجری تلویزیون

 

 

زهرا جهرمی متولد ۱۱ شهریور ماه سال ۱۳۶۴ در تهران گوینده ی تلویزیون، دستیار کارگردان، مجری تلویزیون و بازیگر فیلم و سریال تلویزیونی است.

زهرا جهرمی متولد تهران می باشد.

وی که از دوران تحصیلات دبستان در زمینه ی تئاتر فعالیت داشت در سن ۱۳ سالگی در تئاتر مکبث برای اولین بار بازیگری را در مقابل دیدگان دکتر قطب الدین صادقی تجربه کرد.

و تجربه ی فعالیت در زمینه های منشی صحنه ی تئاتر ، دستیاری کارگردان را ادامه داد تا در سن ۱۹ سالگی در رشته ی کارگردانی سینما در دانشگاه پذیرفته شد و همکاری خود را با چند سریال آغاز کرد.

در سال ۸۵ وارد صدا و سیما شد و مسئول پیاده سازی متون برنامه های سینمایی شد.

در طی دوران تحصیل ۳ فیلم کوتاه ساخت.

و در پروژه های دانشگاهی در سمت های منشی صحنه و دستیار کارگردان فعالیت داشت.

در سال ۸۹ بعد از طی دورهای گویندگی رادیو در آموزشگاه، وارد رادیو شد و در شبکه رادیویی ایران ،شروع به گویندگی کرد.

بعد از حدود یکسال حضور در رادیو در برنامه های تولیدی و زنده ، پس از طی یک دوره ی دو ماهه جذب باشگاه خبرنگاران جوان شد تا جایی که جزو یکی از پرکارترین های این باشگاه قرار گرفت و به دلیل حضور در کشور چین موفق به تهیه چند گزارش مستند از این کشور نیز گردید.

شروع مجری گری

او پس از پذیرفته شدن در تست مجریان شبکه ی سه در سال ۹۴ به عنوان مجری کارآموز به مدت دو ماه در برنامه های زنده ای همچون مردم چی میگن ، حالا خورشید ،ماه عسل ، جدول و برنامه های مناسبتی معرفی شدند در طی سال های ۹۴ تا ۹۵ ضمن فارغ التحصیلی از دانشکده ی خبر در رشته ی اجرا و مجری گری با کسب معدل ۱۹٫۴۸ به عنوان دانشجوی برتر شناخته و موفق به دریافت لوح تقدیر از وزیر آموزش و پرورش وقت گردید.

در سال ۹۵ با معرفی همزمان به چند برنامه از جمله به خانه برمیگردیم شبکه ی ۵، مادر کودک تندرستی شبکه ی سلامت، عصر خانواده شبکه ی ۲ و برنامه ی خونه خوبه ی شبکه ۳ طبق نظر آقای مهدی خاکی مدیر تولید شبکه ی ۳ در برنامه ی خونه خوبه که جزو برنامه های گروه الف خانوادگی اجتماعی محسوب میشد اولین اجرای زنده خود را در کنار خانم ژیلا صادقی و آقای آرش ظلی پور تجربه کرده و در حین اجرای این برنامه بطور همزمان مجری برنامه ی زنده ی جدول بودند.

او همچنین به مدت یکسال به عنوان مجری برنامه های مناسبتی انتخاباتی ، ۲۲ بهمن، جشن نیکوکاری فعالیت کرده اند.

آخرین اجرای زنده اوهمکاری با آقای رضا رشید پور در برنامه ی میز ملت به تهیه کنندگی آقای رشید پور می باشد.

وی در حال حاضر دانشجوی رشته ی مدیریت رسانه در دانشگاه سراسری می باشد و در زمینه ی بازیگری فعال است.

 

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نوجوانان و نگرانی های آنان با بسته بودن درب پارک محله

محله ها،یکی از شاخصه های شهرنشینی محسوب می