امام‌جمعه بافق مردم را به راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد

امام‌جمعه بافق با اشاره به اینکه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، مردم منطقه را به شرکت با شکوه در راهپیمایی این روز تاریخی و سرنوشت ‌ساز دعوت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد سلیمانی افزود: یاوه‌گویی‌های ترامپ توجه جهانیان را به ۱۳ آبان در ایران معطوف کرده است.

وی با بیان اینکه امام امت فرمودند، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، اظهار داشت: ملت ایران با اتحاد و مشارکت خود در ۱۳ آبان امسال باید ثابت کنند که حرف‌های رئیس جمهوری آمریکا و اطرافیانش زیاده‌گویی و جنگ روانی است.

سلیمانی یادآور شد: ۱۳ آبان امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل است، باید با حضور پرشمار اقشار مختلف، دشمن را ناامید کنیم و به دنیا بفهمانیم که مردم مسلمان و ولایتمدار ایران از هیاهو وحشت نخواهند داشت.

امام جمعه بافق افزود: دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران، در واقع تفکر بی‌اساس وابستگی به آمریکا را تسخیر کردند و به همین علت این روز تاریخی، نماد مبارزه با استکبار و زیاده‌خواهی دشمنان ایران و انقلاب نام گرفت.

وی بیان کرد: دانشجویان شجاع با تسخیر لانه جاسوسی و به دنبال آن درماندگی آمریکا، به کشور‌های اسلامی نشان دادند که نباید از قدرت استکبار جهانی ترسید و باید باایمان به خداوند در مقابل ظلم و ستم و توطئه‌ کشورهای زیاده‌خواه ایستادگی کرد.

سلیمانی تصریح کرد: به همین دلیل بود که امام راحل (ره) تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را انقلاب دوم نامیدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافق با اشاره به از خودگذشتگی شهید حسین فهمیده در مبارزه با سربازان بعثی یادآور شد: این نوجوان با شهادت قهرمانانه خود دنیای اسلام را به هیجان و تفکر واداشت و دانش آموزان باید از فداکاری این شهید درس مبارزه و ازخودگذشتگی بیاموزند.

سلیمانی، دستگیری و تبعید امام خمینی (ره) شهادت دانش آموزان در سال ۵۷، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ را از مهمترین رویدادهای ۱۳ آبان دانست و گفت: هرکدام از این روزها نقطه عطفی در تاریخ کشورمان به شمار می‌آید.

مردم شهرستان بافق همزمان با سراسر کشور فردا یکشنبه ۱۳ آبان ساعت ۹:۴۵ صبح راهپیمایی باشکوه خود را از میدان شهداء به سمت امام‌زاده عبدالله بن موسی کاظم(ع) آغاز می‌کنند و در طول مسیر، شعارهای استکبار ستیزی، هیهات منا الذله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل غاصب سر خواهند داد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

آغاز جمع‌آوری موتورسیکلت‌های خطرساز در بافق

یزد- ایرنا- فرمانده منطقه انتظامی بافق گفت: به