صدای افق -پیشنهادها و انتقادات خوانندگان گرامی با سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۸۵۳

باسلام وخسته نباشید خدمت دست اندرکاران افق کویر، مسئول محترم دفتر دهیاریهای شهرستان … ؛ خواهشنمداست برای کارکنان مجموعه خود کلاس آموزشی در رابطه باخوب برخوردکردن………
سلام، قابل توجه شرکت سنگ آهن مرکزی، یکی از مدیران گندله سازی آقای (..) به چه حساب با ارباب رجوع خود بد برخورد می کند؛ وقتی کارگر به دفتر وی مراجعه می کند، حتی نگاه هم به او ‌نمی اندازد تا ببینید چه مشکلی دارد این رسم‌ مدیریت نیست. الحق که جای او آنجا نیست.
۹۱۳-۰۱۲
———-
باسلام به خدمتگزاران آستانه متبرکه امامزاده عبدا…(ع): نصب پوسترهای تبلیغاتی وقف برسردر ورودی حرم مطهر و ستونهای صحن آستانه ایده جالبی نیست و فضای روحانی و آرامش بخش ر ا به هم می ریزد، مکان هایی بهتر برای تبلیغات هست.
 ۹۱۰-۸۵۲
———-
باعرض سلام و ادب به مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، آقای علی اکبر رحیمی، خانمی هستم ساکن بافق که چند دفعه به دفتر شما مراجعه حضوری داشتم تا به علت مشکلاتی که دارم با مدیریت محترم ملاقات داشته باشم؛ خواهشمندم روابط عمومی ساعتی را برای ملاقات عمومی تعیین نماید
.۹۱۳-۳۴۳
———-
با سلام و آرزوی پایندگی، درخواست اینجانب این بود تا در محل آبشار بافق درصورت امکان سرسره سیمانی مثل کوهبنان یا سرگرمی دیگری برای بزرگتر ها هم تدارک ببینید؛ واقعاً در این درگیریهای زندگی و مشغله ها یه کم تفریح و جدا شدن از این جو سختیها نیاز هست .
 علی شریعتی
———-
باسلام وخسته نباشید خدمت دست اندرکاران افق کویر، مسئول محترم دفتر دهیاریهای شهرستان بافق؛ خواهشنمداست برای کارکنان مجموعه خود کلاس آموزشی در رابطه باخوب برخوردکردن و حل مشکلات مردم بگذارید؛ شاید جایگاه ارباب رجوع را درک کنند و با منت جوابگومردم نباشند
.۹۱۳-۷۲۷
———-
با عرض سلام، در مدت یک سال ۷ گوسفند عباس فرجیانی را واقع در صحرای حسن آباد دزد برده است و همچنان این دزدی در بافق ادامه دارد. هر شب یک طویله در بافق یا حسن آباد یا روستاهای دیگر دزدی می شود و هیچ کس به داد مردم کشاورز و دام دار نمی رسد.
۰۹۱۳-۶۳۰
———-
برگزاری پشت سر هم نمایشگاه چه فایده ایی برای ما کسبه دارد! اگر مجمع امور صنفی نمی تواند خرج و مخارج خود را مدیریت کند این چه طریق پول درآوردن است.
۹۱۳-۱۰۲
———-
حضور فرماندار و مسئولان شهر در برنامه دورهمی خبرنگاران به میزبانی هفته نامه افق کویر حاکی از آن دارد که مسئولان نیز مانند خبرنگاران دلسوز و حامی توسعه شهر هستند.
۹۱۶-۲۵۱
———-
در نظام مقدس اسلامی برای ارکان حکومت هفته های قرار داده شده است مانند هفته بسیج و اوقاف و غیره؛هفته وقف در بافق گذشت و مسئول این اداره هیچ گزارشی به مردم نداد! اگر در این اداره کاری انجام نشده پس چرا تغییر و تحول صورت نمی گیرد و اگر کاری انجام شده چرا به مردم اعلام نمی شود. فرماندار محترم شهر تذکر حدی به این قبیل ارگانها بدهند. الان موقعی نیست که مردم را از نظام و جکومت دلسرد کنیم. مسئولان ولو این که امور روزمره را انجام داده اند به مردم اعلام کنند تا نور امید در جان مردم ادامه داشته باشد.
۹۹۰-۴۷۱
———-
فرزند من علاقه به رشته تکواندو دارد و در این رشته هم کار می کرد؛ ولی به علت افزایش ناگهانی شهریه این رشته، عملا نتوانست ادامه بدهد. زیرا شهریه از سی هزارتومان به هفتاد هزارتومان افزایش یافت.
۹۹۱-۷۴۱
 ———-
کاش مسئولین بهشت رضای روستای مبارکه فکری به حال بیمارها و افراد مسن بر می داشتند که  مجبورند این همه راه را پیاده طی کنند تا سر مزار عزیزانشون بروند. قفل زدن درب قبرستان چه معنا دارد؟!
۹۹۰-۱۰۲
———-
کشاورزان قنات آب هنیه اجتماعی کرده و یک نفر را به عنوان نماینده خود معرفی کنند تا از این پول و اعتبارات دولتی برای تازه نفس شدن قنات استفاده کنند.
۹۱۶-۷۸۳
———-
کاش در روستای مبارکه بافق، ظهرهای جمعه اذان را فراموش نمی کردند! همه که نماز جمعه نمی روند.
۹۹۰-۴۵۶
———-
نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی گزارشی به مردم مهریز ارائه بدهد که چه کارهایی برای مردم در طول این مدت انجام داده است؟
۹۱۳-۳۶۲
———-
کاش در مبارکه بافق به نیت همگی قربانی می کردند تا در یک ماه اخیر دوتا دوتا یه سه تا سه تا مافه میت بر دوش نمی گرفتند.
۹۱۳-۰۱۲
———-
چرا دهیاری و بخشداری روستای مبارکه  نظارتی بر سر قیمت زمین های مبارکه بخصوص قسمت عباس آباد ندارند که متری خدا تومان خرید و فروش می شود.
۹۱۳-۷۸۰
———-
برگزاری نماز امام زمان (عج) در صحن بقعه قاضی میرحعفر(ع) بافق چقدر باشکوه و باصفاست! مسئولین حمایت کنند و وسیله ایاب و ذهاب برای مردم تهیه کنند.
۹۱۶-۵۲۵
———-
دست مریزاد می گوییم به مسئولینی که در حال تعمیر آسیاب قدیمی مبارکه هستند.
۹۹۱-۴۱۵
———-
از تغییرات بجا و مناسب در شرکت سنگ آهن تقدیر و تشکر می کنم. خداوند به این مدیرعامل توفیق بیشتر عنایت کند به ویژه تغییرات در شرکت تعاونی مصرف.
۹۹۱-۵۶۰
———-
در روز ۱۳ آبان نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی بافق اعلام کرد سرقت ها در بافق زیاد شده و مردم نگران نباشند بزودی با سارقان برخورد خواهد شد.
۹۹۰-۴۵۱
———-
برخی از ادارات بافق روسای آنها غیربومی هستند و تمایلی به اقامت در بافق ندارند فرماندار بافق لطفا این روسای بی مسئولیت را شناسایی کرده و ترتیب انتقال آنان را نیز فراهم سازد.
۹۱۶-۰۲۳
———-
مسئولین ایستگاه راه آهن مبارکه محلی را برای پارکینگ خودروها قرار بدهند. برخی از مردم از سمت یزد و کرمان و سیرجان به علت نداشتن بلیت مجبورمی شوند بلیت مشهد را از مبارکه تهیه کنند   و آن وقت با دلهره ماشین خود را پارک می کنند و می روند مشهد! راه آهن نگهداری پارکینگ را به بخش خصوصی بدهد تا اقلا اشتغالزایی ایجاد گردد.
  ۹۱۳-۱۵۴

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

ثبت تولد معنوی دانش آموزان قدس در شناسنامه تکلیف+ تصاویر

  به گزارش پایگاه خبری افق کویر، دانش