باسلام و خسته نباشید خدمت مدیرعامل سنگ آهن آقای رحیمی، به اسحتضار برسانم که امسال حق چندین دانش آموز را پایمال کردند…..

سلام، تشکر ویژه از آقای محمدرضا فتاحی مسئول خانه معلم بافق، مدیریت خوبی در برگزاری مراسمات دارند.
۹۱۳-۸۳۵
———-
با عرض سلام و خیر مقدم به آقای رحیمی مدیر عامل سنگ آهن، باید به عرض شما رساند که قبلاً کارنامه های دانش آموزان فقط نمرات نوبت آخر قبول بود، ولی امسال آمدن خوبهای نوبت اول و دوم را با هم حساب کردند که حق دانش آموزها را ندهند. در این چندسال کم (…) دست از جایزه بچه ها هم بر نداشتند به خدا حق خیلی از دانش آموزها را امسال ندادند؛ لطفا پیگیر شوید. الهی (…)
باتشکر جمعی از اولیاء
———-
سلام، شهر پر شده از غریبه و غیربومی، در این شهر کار برای غریبه ها هست، ولی برای خود بچه های بافق نه. جای بسی تأسف و تفکر دارد.
۹۱۰-۵۷۴
———-
سلام، اقای رحیمی شما که مرد عمل هستید نظارتی بر هزینه های که باشگاه آهن می کند داشته باشید که حق خیلی از کارگران ضایع می شود و همه شما ها باید روزی جوابگو باشید.
۰۹۱۳-۰۸۵
———-
جناب آقای دکتر رحیمی مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، ما رانندگان محور سه چاهون را هم مورد توجه قرار دهید، چند روزی است آب دستشویی آنومالی قطع هست. راست یا دروغ می گویند، آب آشامیدنی نداریم چه زمستان چه تابستان، استراحتگاه نداریم، رسیدگی شود جایی برای اقامه نماز نداریم
،۹۹۱-۵۱۳
———-
سلام وخسته نباشید خدمت مدیرعامل محترم آقای رحیمی، عرضی داشتم؛ در مورد جوایز دانش آموزان که هرسال نوبت دوم سه تا خوب داشتند قبول می کردند، ولی امسال که بردیم تحویل بدهیم روابط عمومی سنگ آهن قبول نکردند که پنج تاخوب دارند که ثلث اول را هم با آن حساب کردندکه قبول نیست. حالا از شما خواهشمندیم که شما پیگیر باشیدکه ثلث دوم قبول هست یاثلث اول و دوم باهم حساب کنند. (…) این همه حق کارگرها را (…) کم نبودکه حق دانش آموزان هم(…) .
۹۱۳-۲۶۸
———-
سلام و خسته نباشید از شهرداری محترم درخواست دارم کوچه های خیابان ولیعصر(عج) را شماره گذاری کنید تا برای آدرس دادن به مشکل برنخوریم.
۹۱۳-۰۲۷
———-
سلام، مدیر عامل باشگاه آهن به جای این که این همه هزینه میلیاردی هر ساله خرج مسابقات بین کارمندان کنید. این هزینه را در قالب بن به همه کارمندان و کارگران بدهید که در این معدن کار می کنند. در حال حاضر هزینه هایی که می شود؛ فقط عده معدودی استفاده می کنند برنامه ای بچینید تا یک گارگر که این همه زحمت می کشد نیز بتواند از این هزینه ها استفاده کند.
۰۹۳۵-۷۱۹
———-
باسلام و خسته نباشید خدمت مدیرعامل سنگ آهن آقای رحیمی، به اسحتضار برسانم که امسال حق چندین دانش آموز را پایمال کردند. آخه سالهای قبل نمرات نوبت دوم برحسب خوب و خیلی خوب بود، ولی امسال آمدند خوبهای نوبت اول و دون را باهم جمع کردند و دانش آموزان را از جایزه محروم کردند کمشان بود چندین سال (…) دست از جایزه بچه ها هم برنداشتند؛ لطفا شما پیگیر شوید؛ چرا اینکار کردند. سالهای قبل مردم و کارگرها از خرماهای بلوار و میدان سنگ آهن استفاده می کردند، ولی دوسال هست مسئولین و(….) می چیدند و می فروختند، حتی کارگرها که تابستان و زمستان رسیدگی می کنند اجازه ندارند دانه ای را بچینند و به زن و بچه هایشان بدهند به این موضوع هم رسیدگی کنید.
باتشکر جمعی از اولیا وکارگرها .
———-
سلام؛ بریدگی اول خیابان مهدیه، محل آن مناسب نیست. از شهردار محترم خواهشمندم. محل این بریدگی را عوض نمایند
۰۹۱۶-۵۲۵

 

اس ام اس باران

اگر مستضعفی دیدی، ولی از نان امروزت به او چیزی نبخشیدی، به انسان بودنت شک کن! اگر چادر به سر داری، ولی از زیر آن چادر به یک دیوانه خندیدی به انسان بودنت شک کن! اگر قاری قرآنی ، ولی در درکِ آیاتش دچارِ شک و تردیدی، به انسان بودنت شک کن! اگر گفتی خدا ترسی، ولی از ترس اموالت تمام شب نخوابیدی، به انسان بودنت شک کن! اگر هر ساله در حجّی، ولی از حال همنوعت سوالی هم نپرسیدی، به انسان بودنت شک کن! اگر مرگِ کسی دیدی، ولی قدرِ سَری سوزن ز جای خود نجنبیدی، به انسان بودنت شک کن (احمدرضاطاهری)
۹۱۳-۹۲۴

 

سپاسگزاری ها

 

با سلام از خانم تقی زاده بابت گزارشهایشان تشکر می کنم
. ۹۱۳-۴۱۹

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

معدن کوشک بافق در طول سال شاهد بروز مشکلاتی است

ایرنا -فرماندار بافق با تائید بیکاری تعدادی از