توزیع هدایای مقام معظم رهبری بین سیل‌زدگان گلستانی

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) گلستان از توزیع چهار هزار پک لوازم خانگی و چهار هزار راس دام، هدیه رهبر معظم انقلاب به سیل‌زدگان گلستانی خبر داد.

به گزارش مشرق، محمدمهدی سلمان‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با سفر دکتر مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) به استان تعداد چهار هزار بسته لوازم خانگی از جمله یخچال، فرش، موکت، رختخواب و انواع ظروف از طرف مقام معظم رهبری اهدا و بین سیل زدگان گلستانی توزیع می‌شود.

وی با اشاره به تلف شدن دام‌های مردم در شهرستان‌های سیل‌زده گفت: حدود چهار هزار راس دام سبک نیز از طرف مقام معظم رهبری به مردم سیل‌زده استان گلستان داده می‌شود.

سلمان‌زاده بیان داشت: ایجاد سه هزار شغل در استان با اولویت شهرهای سیل‌زده از برنامه‌های ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در استان گلستان است.

وی در ادامه با اشاره به استقرار کاروان سلامت احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در مناطق سیل‌زده استان گفت: دو درمانگاه سیار با تیم پزشکی و داروخانه‌ای در این مناطق به مردم خدمات می‌دهد.

سلمان‌زاده گفت: تاکنون در این دو درمانگاه بیش از به دو هزار بیمار از خدمات پزشکی برخوردار شدند.همچنین در این مدت ۱۵ هزار قلم دارو از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) به مراکز امدادرسان در سیل گلستان اختصاص داده شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان ادامه داد: تاکنون ۱۰۰ هزار وعده غذا از سوی این نهاد در شهرستان‌های گمیشان، آق‌قلا و بندرترکمن (محل اسکان خانواده‌های سیل‌زده) با مشارکت گروه‌های جهادی توزیع شده است.

منبع: تسنیم

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

۱۸ سال خدمت صادقانه که به چشم نیامد

به گزارش هفته نامه افق کویر، ﺯﻧﺎﻥ به