به زودی : صدورمجوز احداث و راه اندازی کارخانجات تولید واگن در بافق

به گزارش هفته نامه افق کویر، جلسه شورای اداری بافق روز سه شنبه ۹/۳/۹۷ با حضور امام جمعه و فرماندار و جمعی از مدیران و روسای ادارات در سالن اجلاس آیت الله حاج شیخ محمد تقی بافقی فرمانداری برگزار شد.
فرماندار بافق در حاشیه این جلسه از راه اندازی کارخانجات تولید واگن خبر داد و اظهار داشت: به زودی مجوز احداث و راه اندازی کارخانجات تولید واگن در بافق صادر می شود و در ماه آینده شاهد شروع عملیات ساختمانی و فیزیکی این کارخانجات هستیم .
محمد زاده رحمانی افزود : احداث این کارخانجات نقطه عطفی در زمینه صنایع جوار ریلی و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان و استان می باشد.
وی به یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال مالی ۱۳۹۷ بر اساس بودجه امسال هستیم از تمامی ادارات خواسته شد پروژه های مهم و اثر گذار خود را به ترتیب اولویت به فرمانداری به عنوان رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان ارایه کنند تا با توزیع و تخصیص بودجه سال ۹۷ به اتمام پروژه های نیمه تمام و یا شروع پروژه های مورد نیاز شهرستان بپردازند.
در پایان جلسه سید محمد باقی زاده رییس شورای شهر و محمد رنجبر رییس شورای شهرستان در حاشیه جلسه شورای اداری بافق از زحمات و حمایت های محمد زاده رحمانی فرماندار با اهدای لوح تجلیل کردند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هزار وصدوسی و پنجمین(۱۱۳۵) شماره از هفته نامه افق کویر منتشر شد:

اما و اگرهای بخشداری بافق/ تفاوت های دو