جام قهرمانی مسابقات فوتسال معادن به بافقی ها رسید

تیم فلات مرکزی بافق قهرمان سومین دوره مسابقات فوتسال جام معادن و صنایع معدنی استان یزد شد.

دیدار تیم های فوتسال مجتمع فلات مرکزی و فولاد آلیاژی یزد در مرحله فینال سومین دوره مسابقات فوتسال جام معادن و صنایع معدنی استان یزد در سالن ورزشی سالن امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد.

در این دیدار که با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان، مدیران مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، مدیران سازمان نظام مهندسی معادن استان و فولاد آلیاژی حضور داشتند، دو تیم پس از یک بازی نزدیک، حرفه ای و سخت در مجموع دو نیمه به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند و در نهایت در ضربات پنالتی، تیم فوتسال فلات مرکزی توانست با درخشش دروازه بان خود با نتیجه ۶ بر ۵ حریف خود را شکست دهد و قهرمان سومین دوره مسابقات فوتسال جام معادن و صنایع معدنی استان یزد شود.

مسعود شریعتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در مراسم اهدا جوایز ضمن تبریک ۲۶ مرداد روز ملی ورزش و آ؛از هفته ورزش و تربیت بدنی به فرمایش مقام معظم رهبری تاکید کرد و گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش یک از تاکیدات و خواسته مهم رهبری برای جوانان می باشد که باید سرلوحه زندگی خویش قرار دهند.

گفتنی است در این دوره از مسابقات تیم مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران به مقام اول، تیم فولاد آلیاژی به مقام دوم و تیم سازمان نظام مهندسی معدن به مقام سوم رسیدند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مسئولین شهرستان به کمک اداره ورزش وجوانان شهرستان بیایند

 به گزارش هفته نامه افق کویر؛ خبرنگار ما