تیم شمشیربازی ایران شانس کسب مدال در المپیک را دارد

یزد – ایرنا – رئیس فدراسیون شمشیربازی گفت: با تلاش، پیگیری، حمایت و برنامه ریزی و نیز همراهی هیات استان ها ۱۶ سال است که ورزشکاران این رشته شانس کسب مدال در المپیک را دارند .

به گزارش ایرنا، فضل الله باقرزاده شامگاه سه شنبه در مجمع انتخابات هیات شمشیربازی یزد افزود: به رغم موفقیت ها و جایگاهی که در دنیا داریم هنوز در سخت افزار و حامیان مالی با مشکل روبرو هستیم.
وی ادامه داد: در رشته های دیگر، رسانه ها به دنبال پوشش و پخش رقابت های ورزشی هستند ولی در این رشته با وجود موفقیت های خوبی که سال های اخیر در دنیا کسب شد باید به دنبال حامی مالی و پوشش اخبار باشیم.
رئیس فدراسیون شمشیربازی ایران تاکید کرد: در کشور استعدادهای خوبی وجود دارد، اگر مورد حمایت قرار گیرد قطعا می توان روز به روز این جایگاه را ارتقا داد.
باقرزاده تصریح کرد: رقابت های جهانی به خاطر وجود ورزشکاران زیاد در شمشیربازی نسبت به سایر رشته ها سخت تر است و باید با همکاری و برنامه ریزی بیش از گذشته برای توفیق اقدام کرد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: یکی از رشته های پرافتخار و هیات های موفق ورزشی استان شمشیربازی است که فعالیت های خوبی دارد.
مسعود شریعتی افزود: استعدادیابی، برگزاری رقابت ها، اعزام ها و دوره های آموزشی با همکاری و جلب مشارکت ورزشکاران و تلاش هیات محور برنامه هاست.
در این مجمع با قدردانی از مازار اتابکی،با ۱۴ رای اعضا، علیرضا نواب اعظم به مدت چهارسال به عنوان رئیس جدید هیات شمشیربازی استان یزد انتخاب شد.
استان یزد ۴۸ هیات ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هزار وصدوسی و پنجمین(۱۱۳۵) شماره از هفته نامه افق کویر منتشر شد:

اما و اگرهای بخشداری بافق/ تفاوت های دو