امام جمعه یزد گسترش فعالیت معدن چادرملو را خواستار شد

یزد- ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد امروز (پنجشنبه) در بازدید از مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو اردکان گفت: سرمایه گذاران برای گسترش فعالیت‌های این مجتمع اقتصادی بیش از گذشته همت کنند.

به گزارش عصر پنجشنبه دفتر امام جمعه یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی افزود: تکمیل زنجیره تولید فولاد و توسعه واحدهای فرآوری و صنعتی موجب رونق تولید است.
وی ادامه داد: توجه به تولید و اشتغال مولد از مهمترین مسائل روز است که ارتقای آن توسط بخش خصوصی و سرمایه گذاران در استان جدی گرفته شود.
همچنین در این بازدید نوریان مدیر عامل چادرملو بر اهمیت فعالیت‌های توسعه بخش معادن در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در مناطق مختلف کشور تاکید کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه جمعی از روحانیون و مسئولان استان از معدن و واحد‌های صنعتی چادرملو بازدید کرد.
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو یکی از بزرگترین تولیدکننده سنگ آهن کشور است که از سال گذشته با بهره برداری از واحدهای فولادی توانست زنجیره تولید را از سنگ آهن تا محصولات نهایی تکمیل کند .
این شرکت یکی از پیشگامان بومی سازی و استفاده از فناوری های روز در ساخت قطعات صنعتی است و بر اساس اهداف و برنامه ریزی های پیش بینی شده در کاهش وابستگی به خارج از کشور گام های اساسی بردارد .
مرکز شهرستان ۹۸ هزار نفری اردکان در ۶۰ کیلومتری شمال شهر یزد قرار دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مسئولین شهرستان به کمک اداره ورزش وجوانان شهرستان بیایند

 به گزارش هفته نامه افق کویر؛ خبرنگار ما