پارک شادی یزد در ۲۰ سال گذشته، تغییری نکرده است

یزد- ایرنا – رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه در مورد مسائل و تفریحی و شادی مردم نباید شعاری رفتار کرد گفت: وسایل پارک بازی “شادی” طی ۲۰ سال گذشته تغییری نکرده است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد سپنتا نیکنام در کمیسیون خدمات شهری که با موضوع ساماندهی و بهبود وضعیت پارک شادی شهر یزد برگزار شد افزود: اصلی ترین مکان تفریحی نسل جدید ما به شکل ۲۰ سال پیش باقی مانده است و لازم است وسایل جدید به آن اضافه فروش بلیط هم هوشمند سازی شود.

وی اظهار داشت: بازدیدهای مختلفی از این پارک در مقاطع مختلف انجام شده و توانستیم کمی وضعیت پارک را بهتر کنیم اما هنوز با نسل امروز فاصله زیادی دارد.

نیکنام گفت: مشکل زیر ساختی و بنیادی پارک باید حل شود و بسیاری از مکان‌هایی که رها شده اعلام می‌شود سرقفلی است و یا در طرح پروژه پیرنیا قرار دارد که این موضوعات از توسعه و بهبود وضعیت ظاهری پارک جلوگیری کرده و این وضعیت بر خلاف تلاش‌ها به نتیجه نرسید.

وی ادامه داد: فروش بلیط در این پارک ضعیف است و از تکنولوژی فاوا باید برای فروش استفاده شود.

در این نشست مقرر شد تا سی ام تیرماه، با همکاری واحد حقوقی و سازمان سیما و منظر، وضعیت غرفه‌های پارک و سرقفلی با راهکارها ارائه شود و خروجی سخت افزار و نرم افزار برای استفاده از وسایل پارک فراهم شود.

پارک شادی یزد در زمینی موقوفه به مساحت پنج هکتار فعالیت خود را از ۲۲ بهمن سال ۱۳۶۶ یزد آغاز کرد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

برگزاری چهاردهمین دوره اردوی تیم ملی نوجوانان هندبال ایران به میزبانی بافق

به گزارش هفته نامه افق کویر به نقل