توضیحات کامل مدیر منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در خصوص جذب نیرو در گندله سازی سه چاهون

؛ سید علی رضا میر طاهری سرپرست منابع انسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق در راستای بحث اشتغالزایی در مجموعه شرکت و گندله سازی سه چاهون اظهار داشت : با توجه به اینکه این شرکت از حالت معدنی به صنعتی تبدیل می شود و بزرگترین پروژه در حال انجام آن گندله سازی سه چاهون با ظرفیت  ۵ میلیون تن در آینده ای نزدیک نیز به بهره برداری خواهد رسید، در بحث اشتغالزایی در منطقه و نیاز مجموعه ، مقرر شد جذب اکثریت افراد از نیروهای بومی با تخصص های مورد نیازباشد.

وی افزود : شیوه جذب از متقاضیان بصورت واگذاری و برون سپاری به شرکتی متخصص انجام گرفته  که در این زمینه ثبت نام به عمل آمده و متعاقب آن آزمون و مصاحبه ای برگزار خواهد شد.

میرطاهری با بیان اینکه بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر در سه مقطع دیپلم،کاردانی و کارشناسی ثبت نام نمودند،اظهار داشت: بیش از ۷۵۰ نفر دیپلم،بیش از ۲۵۰ نفر کاردانی و نزدیک به ۴۳۰ نفر در مقطع کارشناسی ثبت نام نمودند که تا تاریخ ۱۷ خرداد ۹۸ سایت جهت ثبت نام متقاضیان باز بوده و کارت آزمون هم از طریق همین سایت صادر می شود.

سرپرست منابع انسانی شرکت با بیان اینکه آزمون روز جمعه ۳۱ خرداد ماه در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بافق برگزار می شود، تاکید کرد: شرکت کنندگان باید یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حضور داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد:  این آزمون در ۲ مرحله زمانی، ۸ الی ۱۰ صبح در مقطع کاردانی و لیسانس و ۱۱:۳۰ صبح الی ۱۳ عصر در مقطع دیپلم برگزار می شود. سوالات آزمون بصورت تخصصی و عمومی بر اساس اطلاع رسانی است که در سایت صورت گرفت.

میرطاهری با اشاره به اینکه پس از برگزاری آزمون طی زمان اعلام شده توسط شرکت مذکور تا ۳ برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه اسامی اعلام خواهد شد،افزود: با انجام مصاحبه تخصصی و موارد لحاظ شده (بومی بودن،سهمیه ایثارگران و…) افرادی که حائز کسب امتیاز لازم باشند،معرفی خواهند شد.

این مقام مسئول در خصوص شیوه جذب نیرو نیز تصریح کرد: بدون شک استعلام از بیمه تامین اجتماعی افراد نیز خواهیم گرفت تا آنانی که در جای دیگر مشغول به کار بوده و برای آنان بیمه پرداخت می شده به استثنای افرادی که در مجموعه گندله سازی سه چاهون فعالیت می نمودند و یا خویش فرما، از جذب آنان معذور بوده و خود به خود از لیست خارج خواهند شد.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه در آینده ای نزدیک گندله سازی سه چاهون به بهره برداری خواهد رسید، نیروها به تدریج و بر حسب نیاز به سیستم تزریق خواهند شد و در اختیار پیمانکار بهره بردار قرار خواهند گرفت .

میر طاهری در خصوص تنظیم با افرادی که به عنوان پذیرفته در آزمون می باشند،توضیح داد:  بعد از مصاحبه نیروهایی که آیتم های مورد نظر را داشته و باید جذب شوند، پس از اتمام دوره آموزشی  و چند ماه پس از بهربرداری از گندله سه چاهون در اختیار به تدریج در اختیار مجموعه قرار خواهند گرفت با آنان قرار داد بسته خواهد شد و سه ماه قبل از بهره برداری از گندله سازی سه چاهون، باید این نیروها آموزش دیده باشند.

سرپرست منابع انسانی شرکت سنگ آهن بافق در بحث پرداخت هزینه ثبت نام نیز اظهار کرد: مبلغ دریافت شده مختص به شرکت برگزار کننده آزمون می باشد نه شرکت سنگ آهن مرکزی بافق.

منبع: مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هزار وصدوسی و پنجمین(۱۱۳۵) شماره از هفته نامه افق کویر منتشر شد:

اما و اگرهای بخشداری بافق/ تفاوت های دو