خیرین میبد ۵۷۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان نیازمند کمک کردند

یزد- ایرنا- خیرین میبد با شرکت در پویش مهرجویان حسینی که به همت مجمع فرهنگیان شهرستان در سال جدید تحصیلی راه‌اندازی شد، ۵۷۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت کمک کردند.

مسئول مجمع فرهنگیان میبد روزسه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، کمک‌های جمع‌آوری شده را شامل کارت هدیه، نوشت‌افزار، بن کیف و کفش و بسته آموزشی ذکر کرد.

سید ابولفضل بنی‌فاطمی افزود: مجمع سعی دارد با همکاری معلمان و مردم و به خصوص جوانان، بستری برای تحول فرهنگی و رقم زدن فردایی خوب برای همه اقشار جامعه فراهم کند.

وی ادامه داد: مجمع فرهنگیان میبد تا به حال همایش‌ها و نشست‌هایی نظیر دیدار جوانان با فرماندار، راه‌اندازی کمیته خیریه و … برگزار کرده‌ است.

همچنین مسئول بسیج اصناف میبد گفت: طرح هرکاسب یک دانش آموز با هدف کمک به افراد بی‌بضاعت در قالب ارائه بسته‌های حمایتی و تحت پوشش قرار دادن آنها در حال اجراست.

مرتضی فلاح افزود : درحال حاضر تا زمان مشخص، آمار دانش‌آموزان هر محله برای تعیین خیرین در حوزه اصناف و تعدادی از بچه‌های بی‌سرپرست تحت پوشش مراکز بهزیستی با اجرای هر کاسب یک دانش آموز حمایت می‌شوند.

به گفته فرمانده حوزه مقاومت خدیجه کبری میبد حدود ۲۰ کیف مدرسه به همراه نوشت افزار از سوی بانوان بسیجی تهیه شد و به همراه ۱۰ میلیون ریال کمک نقدی به دانش آموزان نیازمند اهدا شده‌ است.

پروین امینیان افزود : جمع آوری و بسته بندی کمک‌ها بیشتر به صورت حواله و وجه نقد است که این اقدام خداپسندانه همچنان ادامه دارد.

مرکز شهرستان ۱۰۴هزار نفری میبد در ۵۰ کیلومتری شمال غرب شهر یزد مرکز این استان قرار دارد.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

باید خاطرات جبهه و جنگ را برای نسل جدید بازگو کرد

به گزارش هفته نامه افق کویر؛ در تقویم