شخصیت شناسی از روی فرم بینی

شخصیت شناسی از روی فرم بینی را با توجه به شکل و فرم های مختلف بینی در این بخش خواهید خواند. بینی شما چه فرمی است؟ کوتاه است و تپل یا بلند است و عقابی و.. . بینی یکی از بخش های اصلی صورت است که اکثرا در نگاه اول جلب توجه می کند و در ادامه این این بخش از سبک زندگی نمناک ملاحضه می نمایید که همین بینی در مورد شخصیت و ویژگی های شما حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.

بینی بزرگ:

افرادی که بینی و سوراخ بینی بزرگی دارند افراد قدرتمندی هستند. آنها رهبرها و مدیران با تدبیری خواهند بود. خودخواهی و خودپسندی آنها به قدری است که استقلال آنها را بالا می برد. این افراد از دریافت دستور و تحت امر قرار گرفتن متنفر هستند و ترجیح می دهند رئیس خود باشند.

بینی کوچک:

افرادی که بینی کوچک دارند حال با سوراخ بینی های بزرگ و کوچک تفاوتی نمی کند این افراد در کارهای گروهی فوق العاده عمل می کنند. خلاقیت و ابتکار این افراد عالی است. متاسفانه این افراد صبور نیستند و گاهی اوقات زود از کوره در می روند. برای کمک به دیگران همیشه آماده هستند و در کنار آمدن با کارهای تکراری و سیستماتیک خوب عمل می کنند.

بینی بلند :

این افراد بهترین ها برای بیزینس و پیشرفت های شغلی هستند. اطرافیان به انها اعتماد می کنند اما متاسفانه این افراد همیشه از نقطه ی قوت خود ضربه می بینند. گاهی مسائل را با توجه به موفقیت های پی در پی خود ساده می گیرند و با غفلت برای خود مشکل ساز می شوند.

بینی کوتاه:

این افراد وفادار و نگران هستند. اراده ی محکمی ندارند و در مسابقات و رقابت ها با انگیزه نیستند و بیشتر خود را درگیر افراد خودخواه و با نفوذ می کنند. این افراد مثل بچه ها مهربان و احساساتی هستند و شناختن آنها کاری ساده است. این دسته از افراد پیچیدگی ها را دوست ندارند.

بینی صاف

این افراد بسیار باهوش و محافظه کار هستند. در شرایط سخت بهترین حامیان می باشند. موفقیت را هر طور که باشد به دست می آورند. گاهی به سرعت از کوره در می روند اما در عین حال به سرعت هم از کرده ی خود پشیمان می شوند.

شخصیت شناسی

بینی سر بالا:

این افراد مسمم و خوشبین هستند. در انجام کارها مداومت به خرج می دهند و در شرایط لازم می توان به آنها اعتماد کرد. مسئولیت پذیری از ویژگی های دیگر آنهاست. این افراد بهتر است مرحله به مرحله در کارهایشان پیش بروند.

بینی های موج دار:

این افراد پر از محبت و عشق هستند و از زندگی با آنها می توان لذت برد. خوش سفر بودن آنها دیگر ویژگی آنهاست اما گاهی زود عصبی می شوند. سخت کوشی آنها از بارزترین ویژگی های آنهاست.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

هزار وصدوسی و پنجمین(۱۱۳۵) شماره از هفته نامه افق کویر منتشر شد:

اما و اگرهای بخشداری بافق/ تفاوت های دو