معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد: ۵۲۶ دانش‌آموز تحت حمایت در طرح درک و فهم قرآن کریم شرکت کردند

به گزارش نارین‌خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌محمد اسلامی‌منش بابیان اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی در بین مددجویان به‌ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد گفت: طی شش‌ماهه نخست سال جاری ۵۲۶ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در طرح آموزشی و تربیتی درک و فهم قرآن کریم شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان دو گروه سنی هفت‌تا ۱۲ سال و ۱۳ تا ۱۸ سال در این طرح شرکت کردند، افزود: دانش آموزان تحت حمایت این نهاد با حضور در کانون‌ها و مراکز فرهنگی و قرآنی شهرستان‌های یزد، اردکان، میبد، بافق، بهاباد، مهریز و ابرکوه نسبت به فراگیری آموزش‌های درک و فهم قرآن اقدام کردند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: طی شش‌ماهه نخست امسال ۳۷۵۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان یزد شامل زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران در آستانه ازدواج، کودکان، دانش آموزان، مستعدان اشتغال و خودکفایی، همسران جوان، طلاب و دانشجویان و سالمندان تحت حمایت از برنامه آموزش‌های فرهنگی و تربیتی این نهاد بهره‌مند شدند.

وی یادآور شد: وی بیان کرد: طی این مدت ۲۴۸ میلیون تومان برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی و تربیتی مددجویان هزینه شد که ۳۶ درصد هزینه‌های این بخش از محل اعتبارات دولتی و ۶۴ درصد کمک‌های مردمی و صدقات پرداخت‌شده است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مسئولین شهرستان به کمک اداره ورزش وجوانان شهرستان بیایند

 به گزارش هفته نامه افق کویر؛ خبرنگار ما