” املاک رويال”  واقع در خيابان پانزده خرداد بافق

“املاک رويال” با مديريت آقايان “محمدرضا رايگان” و “حسين طالبي پور” واقع در بلوار پانزده خرداد، باهدف  جلوگيري از کلاهبرداري هاي ملکي از قبيل فروش مال غير، تصرف اراضي زمين خواري و فروش زمين هاي دولتي تاسيس گرديده است. و همراه با هم عهد بسته اند تا با صداقت و با اطلاعات حقوقي و آشنايي با قوانين مقررات مربوطه سعي در پيشگيري از وقوع جرائم ملکي داشته باشند. و قبل از انعقاد قرار داد و مبايعه نامه با بررسي دقيق مدارک و استعلام از ادارات: ثبت اسناد و املاک، راه و شهر سازي، منابع طبيعي و جهاد کشاورزي شهرستان بافق در مسير خدمت به مردم گام بردارند.

وجه تمايز” املاک رويال” در اين است که: “محمدرضارايگان” با استفاده از اطلاعات موثق و کارشناس ارشد حقوقي خصوصي و بيست سال سابقه کار حقوقي و همچنين پانزده سال مدرس آئين نامه و مدرس دانشگاه در رشته حقوق و به تصدي “حسين طالبي پور” کارشناس مديريت امورفرهنگي و از کارمندان  اموال شرکت سنگ آهن مرکزي، از انعقاد قرار داد هايي که منشا اختلاف، کلاهبرداري ، وقوع جرائم ملکي و… جلوگيري به عمل مي آورند.

سخن مشاوران املاک رويال با همشهريان

قبل از خريد و فروش املاک خود تحقيقات لازم را با استفاده از مشورت با حقوقدانان، مورد بررسي قرار دهيد و از  هرگونه نوشتن مبايعه نامه  غير رسمي  خودداري کرده و مانع از ايجاد زمينه و فرصت مناسب براي کلاهبرداران شويد. برخي از افراد، از اصطلاحات حقوقي اطلاع چنداني ندارند و همين نقص؛ دست کلاهبرداران را باز گذاشته و باعث سو استفاده هاي فراوان  در سطح شهرستان شده است.

شماره هاي تماس املاک رويال:

۰۹۱۳۸۵۳۳۲۴۴ طالبي پور – ۰۹۱۰۱۵۹۷۴۸۴ رايگان

      

1 نظر

  1. باسلام.
    آقای طالبی پور خودش یکی از ک… قهار است.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

برای زیارت به امام زاده رفتم درب حرم بسته بود و فرشی بر روی صحن نبود تا بتوانم دو رکعت نماز بخوانم….

یکی از بندهای صورتجلسه ۹/۶/۹۳ در خصوص مباحث