صدای افق

هفته گذشته بحث تعویض دفترچه بازنشستگان سنگ آهن مطرح شد و من به عنوان یک بازنشسته با هزار درد و بیماری، که اگر بخواهد دفترچه ام را به تامین اجتماعی تغییر دهند چه باید انجام بدهم فکری برای ما بازنشستگان بردارید.
۹۱۳-۱۴۲
————
متاسفانه کودک همسری در بافق باب شده است و دختران نوجوان در سن ۱۲سالگی ازدواج می کنند که باعث شده آمار طلاق در شهرستان بالا رود فکری برای این مشکل بردارید.
۹۱۳-۰۱۲
————
گرانی زمین در بافق بیداد می کند، مسئولین فکری برای این مشکل بردارند .
۹۹۱-۱۴۵
————
متاسفانه حقوق زنان شاغل در شهرستان بافق خیلی کم است، در صورتی که دوشیفت کار می کنند .
۹۹۰-۰۱۲۳
————
مشکلات مسجد جامع بافق تمامی ندارد متشکرم از خبرنگاران هفته نامه افق کویر که پیگیر مشکلات خیابان مسجد جامع شده اند .
۹۱۶-۵۲۵
————
ای کاش والدین کمتر به حرف فرزندان خود گوش می دادند و موتور سیکلت ها را از فرزندان خود می گرفتند تا کمتر شاهد فوت آنان باشیم.
————
ممنون از تهیه گزارش موزه، ای کاش مسئولین به فکر احداث موزه حیوانات در شهر بافق بودند
۹۹۱-۴۲۵
————
سلام، نمی دانم چرا بعضی از مردم بی ملاحظه هستند و زباله های خود را در زمین های مسکونی رها می کنند، مگر نمی دانند که باعث بیماری اهالی آن منطقه خواهد شد
۹۹۰-۴۷۸
————
سلام و خسته نباشید . از هفته نامه افق کویر به خاطر درج مطالب مذهبی ممنون و متشکرم
۹۱۳-۳۶۹
————
درس خواندن امسال بچه ها به روش آنلاین، خیلی برای خانواده ها سخت و دشوار است، و خانواده ها به جای دانش آموزان پاسخ می دهند.
۹۱۳-۴۵۰
————
کنارگذر شمالی بافق که اداره راهداری مفت و مجانی می خواهد تحویل بگیرد هیچ اقدامی نکند، پیشنهادی دارم که شرکت سنگ آهن این کنار گذر را ساماندهی کرده و به نام کنار گذر شرکت سنگ آهن نام گذاری کند .مانند کنار گذر فولاد مبارکه در اصفهان یا فولاد خوزستان یا میدان چادر ملو اردکان
۹۱۳-۴۲۵
————
میدان معلم سالیان سال به نام معلم شناخته شده بود چرا به نام میدان زکات تغیر یافته است؟
۹۱۰-۷۴۱
————
از نام گذاری باغچه های اطراف بلوار چغارت به نام مهتاب تقدیر و تشکر می کنیم
۹۱۰-۰۱۲
————
رودخانه فصلی که در حوالی روستای مبارکه در پشت توانیر می باشد، هنگام بارندگی، آب وارد مزارع می شود و خساراتی نیز به بار می آورد .لطفا شورای اسلامی مبارکه و دهیاری آن به فکر باشند .
۹۹۱-۱۴۵
————
از برگزار کنندگان مراسمات احیا در شبهای قدر و در این روز های کرونا تقدیر و تشکر می کنیم . مطمئنا دعا و مناجات در کاهش این ها بلا اثر دارد
۹۹۱-۰۲۳
————
اینقدر می گوییم که بافق احتیاج به پاسگاه نیرو انتظامی دارد تا جلو عبور و مرور ما شین های حمل مواد مخدر را بگیرند. اما نمی دانم چرا مسئولین به فکر نیستند هفته ی پیش در این خصوص ماشینی که حامل محموله بود به دیوار قبرستان بر خورد کرد
.۹۹۰-۴۷۸
————
چه عجب شهرداری اقدام به روکش آسفالت در خیابان چهارده معصوم(ع) و بلوار ۱۵ خرداد می کند . به نظرم اگر خرج پارک آبشار کمتر شود و در عوض به ساماندهی ها پرداخته شود ، خوب و عالی است .
۹۱۳-۷۸۹

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

شیب تند روند افزایش موارد مثبت کرونا در بافق

رئیس شبکه بهداشت و درمان بافق: در چند