اطلاعیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق در خصوص واکسن آنفولانزا

با سلام خدمت همشهریان گرامی
ضمن آرزوی تندرستی برای همه شما عزیزان،  با توجه به انتشار خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر تزریق واکسن آنفلوآنزا در مراکز خدمات جامع سلامت برای گروهای خاص به اطلاع می رساند شبکه بهداشت و درمان بافق در راستای ایمن سازی گروههای در معرض خطر بیماری آنفلوآنزا و جلوگیری از شیوع همزمان بیماری کووید ۱۹ و آنفلوآنزا در فصل زمستان واکسیناسیون آنفلوآنزا را بر اساس اولویتهای خاص کشوری ذیل و حجم واکسن در روزهای پیش رو آغاز خواهد نمود.
– بیماران دچار ضعف سیستم ایمنی از جمله بیماران مبتلا به انواع بدخیمی ها و سرطان دیالیزی, هموفیلی, تالاسمی
– پرسنل شاغل در بخش های بستری و پاراکلینیک بیمارستان
_ جانبازان شیمیایی با ارائه کارت شناسایی

– زنان باردار با توده بدنی بالا (چاقی)و یا دارای بیماری زمینه ای مانند دیابت نوع یک , دیابت نوع دو , دیابت بارداری و سایر بیماریهای زمینه ای خاص

از عموم عزیزان میخواهیم از مراجعه حضوری به مراکز خودداری نمایند.کلیه مراکز با توجه به اولویتهای بالا نسبت به دعوت از افراد مشمول بصورت تلفنی اقدام خواهند نمود.
با توجه به اینکه شبکه بهداشت و درمان در راستای عدالت در امر خدمت رسانی به مردم از واکسیناسیون بخش های اداری و غیر مرتبط با بیماران خود نیز خودداری کرده لذا از سایرین خواهشمندیم تا رسیدن محموله های بیشتر واکسن و فراخوان اولویتهای بعدی از مراجعه حضوری و تماس با مراکز خودداری نمایند.
صحت و سلامت همه عزیزان را از خداوند رحیم خواستاریم

واحد پیشگیری از بیماریها
شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق

1 نظر

  1. سلام
    شما به عنوان خبرنگار باید وقتی میرید گزارش بگیرد ماسک بزنید ناسلامتی الگوی جامعه هستید هر بار که خبرنگاران را دیدم بدون ماسک بودند واقعا زشت است و به فکر سلامتی خودتان باشید باتشکر

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقش صاحبان عزا در قطع زنجیره کرونا

  الهام نصیرزاده/ به گزارش هفته نامه افق