“صد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای افق” آماد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ه د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ریافت پیشنهاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و انتقاد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ات شما خوانند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گان گرامی است. شما می‌توانید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نظرات ارزشمند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ را از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۲۸۵۳ – یا شماره واتساپ ۰۹۱۶۲۱۳۹۵۲۵ ارسال نمایید‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

۱-از مسئولین شهر می خواهیم که به موضوع فقر و مشکلات مردم رسیدگی کنند. من نمی دانم با توجه به این که کمیته امداد هست، بهزیستی هم وجود دارد و از سویی دیگر موسسات مذهبی هم فعالیت می کنند چرا شاهد فقر و نداری خانواده های کم درامد هستیم.
۹۱۳-۳۶۲
————
۲-بچه ها در این مدت کرونا از لحاظ معلومات خیلی پایین هستند مدیران مدارس برنامه ریزی کنند و سطح تحصیلی بچه ها را بالا ببرند.
۹۹۰-۳۲۶
————
۳-چرا فاضلاب شهری هنوز نتوانسته بعد از این مدت راه اندازی بشود؟
۹۹۱-۳۶۰
————
۴-از فرمانداری و سایر مسئولین تقاضا داریم به وضعیت نیروها و اتباع بیگانه در بافق رسیدگی کنند؛ برخی از انها که با انها صحبت می کنیم در جنگ اخیر در افغانستان شرکت داشتند و با نیروهای دولتی می جنگیدند.
۹۹۰-۳۶۲
————
۵-اداره آبفا فرقی بین قیمت آب بهای مصرفی در زمستان و تابستان بگذارد. در تابستان آب شرب شورتر هست. ولی آب بهای آن با فصل زمستان به یک نرخ محاسبه می شود.
۹۱۳-۵۶۲
————
۶-شهرداری یک تله کابین هم در بوستان آبشار نصب کند تا در آینده فضا زیباتر بشود.
۹۹۰-۳۶۲
————
۷-شهرداری به فکر فضای سبز آرامستان بهشت حسین(ع) باشد. فقط این نباشد که هر قطعه مقبره با نرخ ۵۱ میلیون تومان بفروشد.
۹۱۶-۳۶۹
————
۸-بلوار قاضی میرجعفر(ع) بافق سالها رها شده؟ چرا بخشداری پیگیری نمی کند؟
۹۱۶-۸۰۲
————
۹-ماجرای رئیس اداره میراث فرهنگی به کجا رسید؟ می گویند رییس ندارد؟
۹۱۰-۳۰۲
————
۰۱-قیمت کارگران روزمزد برای کشاورزی و ساختمانی فرق دارد؛ قرار بود شهرداری و فرمانداری و اداره صمت اتحادیه ایی در این خصوص تشکیل بدهند.
۹۱۲-۳۶۹
————
۱۱-چرا شهرداری در ابتدای خیابان چهارده معصوم(ع) به جمع آوری مثلثی کرده است،خودروهایی وارد خیابان چهارده معصوم(ع) می شوند سرعت داشته واحتمال دارند تصادف کنند شهرداری و اداره راهنمایی و رانندگی فکری بردارند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نقشه کرونایی یزد آبی‌تر شد

هفت شهرستان استان یزد در وضعیت آبی کرونایی