صدای افق

از نیرو انتظامی شهرستان بافق خواهشمندم درخصوص قتل در مزرعه کشاورز گود گبار(گود گوار) اطلاع رسانی داشته باشند. ما کشاورزان وقتی برای کشاورزی به آن جا می رویم واقعا واهمه داریم.
۰۹۱۳_۴۱۹۶
………………………………………
کمیته صیانت از حقوق مردم چگونه است که اراضی مزرعه فیروز آباد به مردم واگذار کرده است اما ما فرهنگی ها که زمین سنددار خریداری کرده ام مبارکه بافق اسناد ما را باطل اعلام کرده است. آیا کمیته صیانت برای دفاع از حق معلمین همین کار از عهده او بر آمده است.
۰۹۱۳_۱۱۷۵
………………………………………
از فرمانداری بافق به خاطر طرح خروج افراد بیگانه تشکر می کنیم و انتظار داریم تمام دستگاه اجرایی با فرمانداری همکاری داشته باشند. و نیز همچنین مردم محل اقامت این افراد را به نیرو انتظامی و فرمانداری اعلام کنند.
۰۹۱۴_۴۶۹۷
………………………………………
سلام خسته نباشید، خیابان فرهنگ فرعی ۶ این چه طرز آسفالت کردن است. شهرداری بافق یک طرف کوچه را نیز آسفالت کرده است و ما بقی کوچه را آسفالت انجام نداده است.
۰۹۱۶_۶۹۰۱
………………………………………
چرا شهرداری درختان حد فاصل بین میدان فاطمیه(س) تا بعد از پمپ گاز بافق در خیابان انقلاب را کنده است این درختان نما خوبی به این بلوار داده بود.
۰۹۱۴_۹۵۲۶
………………………………………
سلام یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد هستم برای ثبت نام به دانشگاه مراجعه کردم یک کارگاه آموزشی در آن جا برگزار بود که می گفتند نیروهای جدید فولاد بافق هستند. خیلی برای من جالب بود که بیشتر این نیروها غیربومی بودند. چرا فرمانداری نظارتی بر روی این موضوع ندارد؟ شرکتی که از سرمایه و امکانات بافق و مواد معدنی استفاده می کنند آیا درست است؟ که نیروهای تاسیساتی خود را از خارج شهرستان تامین می کنند.
۰۹۱۷_ ۳۱۸۵
………………………………………
حمید بابازاده را دو ماه قبل از این ماجرا برای اولین بار یک جایی سر کارش دیده بودم واقعا آدم زحمت کشی بود خیلی تلاش میکرد که کارش نتیجه بده با اینکه چند نفری که اونجا بودن همه دلسرد شده بودن ولی اون تلاش خو را می کرد. بعد از رفتنش همه اذعان کردند که چه آدم پرتلاشی بود خدا هر دوتاشون مورد لطف و رحمت خودش قرار بده انشاالله که اون دنیا هم پیش هم باشند
۰۹۱۲_۳۴۹۰
………………………………………
چرا بعضی داروخانه ها قیمت محصول را خط می زنند و قیمت جدید می نویسند لطفا نظارت شود.
۰۹۱۳-۴۷۵۱
…………………………………………..
سلام. فرم لباس مدارس اجبار است ! و هزینه تهیه آن خیلی سنگین می باشد من که چهار فرزند محصل دارم چگونه این هزینه ها را بپردازم.
۰۹۱۴-۲۵۸۶
………………………………………
هیچ وقت نتونستم عشقی که بهم داری رو درک کنم؛
عشقی که باعث میشه با وجود تمام فراز و نشیب های احساسیم، با گرمی منو به آغوش بگیری…
پدر مهربانم دوستت دارم.
۰۹۱۳-۵۸۹۲
………………………………………
سرکار خانم غلامرضاپور
بعد السلام و التحیه
با کمال تاسف از درگذشت نابهنگام همسر عزیز و فرزند دلبندتان اطلاع یافتم
این ضایعه را به شما تسلیت گفته و امیدوارم خدای متعال، رحمت های واسعه خویش را بر ایشان سرازیر فرماید و ارواح آنها را مورد عنایت ویژه خویش قرار دهد.
از خداوند متعال اجر و پاداش فراوان و صبری زینب وار برای شما و دیگر بازماندگان مسئلت دارم/
قطعا خدای متعال طبق وعده هایی که داده است جانشین خوبی برای آنها در خانواده شما خواهد بود و شما را مشمول الطاف خاصه خود خواهد کرد
ان شاء ا… و بعونه
سیدعباس حسینی باقرآبادی

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

در هزار و پنجاه و چهارمین شماره (۱۰۵۴) از هفته نامه افق کویر می خوانید:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار