حق ورزش شهر بیش ازاینها است

 به گزارش هفته نامه افق کویر،در حاشیه برگزاری مسابقات شطرنج بافق؛ گفتگویی با رئیس اداره ورزش و جوانان بافق انجام شد. و با تقدیر از زحمات خبرنگار وررشی نشریه گفت: این مایه خشنودی جامعه ورزشی شهرستان است که ورزش به یکی مهم ترین دغدغه های اصحاب رسانه تبدیل شده؛ چرا که در یک روز تعطیل و غیره کاری برای تهیه گزارش مراجعه می نمایید
احسان توکلی بیان داشت : حق ورزش شهر بیش ازاینهاست، باید چشم انداز فرهنگی و ورزشی شهر که به خاطر نگرش و توقعات بالای مسوولین شهر کمرنگ شده ساماندهی و اولویت بندی شود. در این راستا شخصیت سازی ، اصلاح ساختار دهی و سامان بخشی هیئت ها و جامعه ورزشی ازاهم موضوعات است.
ورزش در دنیا روز به روز در حال توسعه است
وی از مسئولین و ورزشکاران درخواست کرد تا به او اعتماد شود و فرصتی را به او بدهند و کمک کنند تا شرایطی برای فعالیت مهیا شود تا نوید بخش روزهایی خوب است. در این مسیر همت مسئولین و شهروندان و همراهی دوستان و نگاه مثبت آنان است که امید بخش است.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق تصریح کرد
تاکنون چندین جلسه هم اندیشی با هیئت شطرنج داشته ام. در ادامه عین مصاحبه ما را با احسان توکلی بخوانید.
افق کویر: آیا شما از عملکرد هیئت شطرنج راضی هستید؟
با توجه به فعالیت های خوبی که در این مدت کوتاه تصدی من صورت گرفته قطعا پیشرفت پیش از بیش قابل دستیابی است.برگزاری مسابقات در سطوح مختلف و کسب مقام های متعدد بیانگر این امراست چون این هیئت در مسیر درستی در حال حرکت است.
افق کویر: برای رشد و پویایی هیئت شطرنج چه برنامه هایی در دستور کار دارید؟
طی نشستی که با ریس هیئت شطرنج داشتم برگزاری مسابقاتی با عنوان جام وحشی بافقی در اوایل بهمن ماه طرح و برنامه ریزی گردید.
افق کویر: آیا سایر ارگان ها وادارات دربرگزاری جام وحشی بافقی همکاری خواهند کرد؟
باتوجه به نگاه ونگرش بلندمدت برای تداوم و اعتبار بخشی این دوره از مسابقات در سالیان پیش رو، حمایت و همکاری ارگانهای مرتبط و اداراتی که توانایی های ویژه ای جهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مسابقات دارند ازتمام مسئولین دعوت و یاری می طلبیم.
افق کویر: سخن پایانی؟
انشا… به پشتوانه خداوند متعال و همه مسئولین و شهروندان بتوانیم روزهای درخشانی را برای ورزش شهرستان در تمامی میادین به نمایش بگذاریم.

افسانه رنجبر-حدیثه امیریان

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

زمین لرزه بخش هایی از شهرستان بهاباد یزد را لرزاند

زمین لرزه ای با شدت ۴.۲ درجه در