هشدار دادستان بافق به اخلال‌ کنندگان نظم در چهارشنبه سوری

به گزارش هفته نامه افق کویر؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بافق ضمن تاکید بر صیانت از امنیت شهروندان در چهارشنبه آخر سال گفت: با قانون شکنان و برهم زنندگان نظم و آرامش برخورد قاطع قضایی صورت می گیرد.
رحمان مزیدی در این رابطه بیان داشت: دادستانی با افرادی که بدون توجه به تذکر و هشدارها اقدام به برپایی تجمع در چهارشنبه آخرسال و برهم زدن نظم و امنیت و آرامش مردم می کنند، بدون هیچ گونه مماشاتی، برخوردی جدی و قاطع خواهد کرد.
این مقام قضایی اظهار داشت: تدابیر و برنامه ریزی های لازم برای پیشگیری از وقوع حوادث ناخوشایند چهارشنبه آخر سال توسط تمامی مسئولان و دستگاه های ذیربط مورد تاکید می باشد.
مزیدی ابراز کرد: با استناد به قانون اگر فردي اقدام به حمل يا استفاده از ترقه، مواد آتش‌زا و محترقه غيرقانوني کند، پس از بازداشت و طی مراحل قانونی و قضایی مجازات خواهد شد.
دادستان بافق خاطر نشان کرد: دستگاه قضايي با شادي خانواده‌ها و برگزاري سنت‌ها هيچ مخالفتي نداشته و ندارد، ولی بر لزوم رعايت نظم و صیانت از حقوق ديگران بخصوص در نزدیکی سال جدید تاکید فراوان دارد.
این مقام مسئول عنوان کرد: شهروندان با تبعیت از قانون و پرهیز از اقدامات نابهنجار و مخاطره‌آمیز، پایان سال خوبی را برای خود و خانواده هایشان رقم بزنند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

استاندار یزد: اعتبارات شهرستان‌های کمتر برخوردار استان چند برابر شده است

به گزارش هفته نامه افق کویر به نقل