اولین متخصص پوست،مو و زیبایی در بافق

به گزارش هفته نامه افق کویر؛ پوست ،موی هر فردی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. پوست بزرگترین و خارجی ترین بخش بدن می باشد که به مراقبت های خاصی نیاز دارد تا بتوان در حد امکان تا زمان میانسالی پوست و مویی سالم داشته باشیم. امروزه افراد زیادی برای مشکلات پوستی یا مو خود نزد متخصص های این رشته می روند. پیرامون این موضوع به سراغ ” دکتر رقیه سادات خلیلی” متخصص پوست مو و زیبایی رفته و با وی به گفتگو پرداخته که در ادامه می خوانید.
“دکتر رقیه سادات خلیلی” متخصص پوست، مو و زیبایی گفت: سال ۱۳۸۵ در کنکور سراسری رشته پزشکی عمومی پذیرفته و سال ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شدم. درحال حاضر در شهرستان بافق مشغول به خدمت رسانی می باشم.
وی افزود: در زمینه تشخیص و درمان بیماری های پوست، مو، ناخن و ارائه خدمات زیبایی جهت رفع نقایص صورت و بدن با تزریق بوتاکس، فیلر،کار با جدیدترین معتبرترین دستگاه های روز دنیا از جمله لیزر فرکشنالco2 جهت رفع اسکارها و فرورفتگی های صورت به دنبال آکنه و سالک و… می باشم.
خلیلی تصریح کرد: سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۴طرح دوره پزشکی عمومی را در مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد گذراندم و بلافاصله پس از اتمام دوره طرح در آزمون تخصص شرکت نمودم و در رشته پوست دانشگاه اصفهان پذیرفته شدم.
وی ادامه داد: چهار سال در این رشته زیر نظر اساتید بزرگ درماتولوژی کشور از جمله پروفسور”علی اصیلیان”، ” استاد درماتولوژی” دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحصیل نمودم و در سال ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شدم و جهت گذراندن طرح دوره تخصص در استان یزد به شهرستان بافق مراجعه نمودم.
دکتر پوست مو و زیبایی بیان کرد: تقریباً به مدت شش سال است که در زمینه بیماری های پوست، مو و همچنین زیبایی تحصیل و تحقیق می کنم و مقالات متعددی را در این زمینه در همراهی با اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مجلات معتبر علمی ارائه داده ام.
رقیه سادات خلیلی در پایان اظهار نمود: رشته تخصصی پوست و مو و زیبایی یک رشته کاملاً پیچیده و تخصصی است که نیازمند تحصیلات تخصصی هست و برخلاف آنچه تصور می شود با دوره های چند ماهه به هیچ عنوان نمی شود در این فیلد درمانی ورود کرد، به این خاطر که بیماری های پوست و مو و همینطور زمینه زیبایی بسیار پیچیده تر از آن است که علم به آن ها با دوره های چند روزه و حتی چند ماهه قابل به دست آوردن باشد.
آدرس مطب: خیابان وحشی بافقی، جنب داروخانه دکتر تشکری، طبقه دوم
تلفن: ۰۳۵۳۲۴۳۱۹۲۲ شماره تماس: ۰۹۳۸۹۲۸۰۱۹۶
پیج اینستاگرام: DR_R_KHAIiIi

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

زمین لرزه بخش هایی از شهرستان بهاباد یزد را لرزاند

زمین لرزه ای با شدت ۴.۲ درجه در