مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی: هیچ فرقی بین من مدیرعامل با یک کارگر ساده نیست

علی اکبر رحیمی با تاکید بر اینکه ما بدنبال منافع شما کارکنان هستیم و هیچ فرقی بین من مدیرعامل با یک کارگر ساده نیست ،تصریح کرد: اگر زمانی برخورد یا فراموشی رخ می دهد، دلیل آن دغدغه پروژه عظیمی است که می خواهیم به نتیجه برسد تا در آینده شما از آن بهره برداری کنید

 مدیر عامل شرکت سنگ آهن شب گذشته به همراه مدیر حراست، مدیر حوزه مدیریت و مدیرروابط عمومی با حضور در کارخانه فرآوری با کارکنان این واحد دیدار کرد و از نزدیک با روند کار کارخانه فرآوری آشنا شد.

رحیمی در نشست با کارکنان قسمت فرآوری و قسمت  CCRضمن تشکر از زحمات آنان گفت: موفقیت امروز ما حاصل تلاش شما پرسنل خدوم شرکت سنگ آهن است، اگر گندله داریم و یا آهن اسفنجی را اجرا می کنیم تمام آن حاصل زحمات شبانه روزی و بیدار خوابی شما بوده و هر گونه عملی در مقابل کار شما را وظیفه خود می دانم.

وی در ادامه افزود: پدر من سالها پیش در این شرکت کار می کرد و امروز شما مشغول فعالیت هستید، اما وقتی بیرون می رویم مردم می گویند که فرزند شان، برادرشان و … بیکار هستند. باید با ایجاد شغل کاری کرد تا مردم شهر نگران شغل فرزندان خود نباشند. تلاش می کنم که نگذارم پول سنگ جای دیگر برود و در همین خاک آن را مصرف کنیم تا فضایی ایجاد شود که در آینده شرمنده خانواده های جانباز، شهید و ایثارگر نباشیم.

مدیر عامل شرکت در مورد توسعه و پیشرفت طرح ها گفت: اکنون ما شرکت را به شکلی مدیریت می کنیم که ظرف ۳ تا ۴ سال آینده شاهد شکوفایی مجموعه باشیم.

وی با اشاره به راه اندازی کارخانه گندله سه چاهون تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده باهمت روابط عمومی شرکت سنگ آهن،اظهار داشت: مذاکراتی برای واگذاری فولاد بافق کسری انجام داده ایم تا بتوانیم به تولید آهن اسفنجی برسیم و بجای فروش کنسانتره آن را به آهن اسفنجی با ارزش افزوده خوب برای شهرستان به جهت ذوب و تولید نورد مورد نیاز تبدیل کنیم..

رحیمی در ادامه بیان کرد: در شرایط فعلی شاید دستمان برای کار خیلی باز نباشد، اما با وجود سرمایه گذاری ها تلاش می کنیم تا شرکت را استوار نگهداریم و این سطح اشتغال را حفظ کنیم.

وی با اشاره به افزایش سطح اشتغال در شهرستان و تامین نیاز مادی کارکنان مجموعه گفت: طی ارتباط  با استان، بسیاری از واحد ها تعدیل نیرو یا با مشکل حقوق معوقه مواجه هستند که حتی ۵ یا ۶ ماه حقوقی داده نشده یا تنها حقوق اداره کار را پرداخت می کنند. اما ما تلاش داریم ضمن بالا بردن سطح اشتغال شما را به حقوق مادی واقعی خود برسانیم.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن اضافه کرد: ما می توانیم پروژه ها را تعطیل کنیم، کنسانتره را بفروشیم و درآمد را توزیع کنیم، گرچه اجازه توزیع آن داده نمی شود، چون سهامداران سهم خود را می خواهند، اما می توانیم آن را برای سرمایه گذاری صرف کنیم تا فرزندان شما شغل شوند.

وی با تشکر از زحمات مهندس نوابی، معاونت تولید شرکت گفت: ایشان از نیروها خدوم، تلاشگر، اصیل و نجیب شرکت هستند که بسیار قانونمند بوده و مدافع منافع شرکت و حقوق کارکنان است. ایشان نماینده من در بین شما است و هر موضوعی بود می توانید با وی مطرح کنید تا ما آن را بررسی نماییم.

رحیمی در مورد همراهی شورای کارگری گفت: خوشبختانه شورای کارگری خوبی با انتخاب شما روی کار آمده است ، ما نیز حقوق شورای کار را که می تواند از آن برخوردار شود به آنان اطلاع داده و در تصمیم گیری ها از آنان استفاده خواهیم کرد. گرچه بعضی از قوانین نیاز به اصلاح و یا تغییر دارد اما مهم این است که ما بدنبال منافع شما هستیم و هیچ فرقی بین من مدیرعامل با یک کارگر ساده نیست و اگر زمانی برخورد یا فراموشی رخ می دهد، دلیل آن دغدغه پروژه عظیمی است که می خواهیم به نتیجه برسد تا در آینده شما از آن بهره برداری کنید.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن در پایان سخنان خود با قرائت فاتحه ای برای پدران و مادران درگذشته جمع حاضر گفت: اگر می خواهید عاقبت بخیر شوید و در زندگی موفق باشید، ارزش پدر و مادر خود را بدانید. زن،زندگی،کار و … هست، اما قدر این نعمت بزرگ و ارزشمند را بدانید و تا وقتی که زنده هستند به آنان خدمت کنید.

آفتاب بافق

1 نظر

  1. باسلام خسته نباشید خدمت مدیر عامل شرکت سنگ اهن جناب اقای رحیمی به عرض میرسانم در مورد پروژه ورزشگله ابشار بافق که توسط سنگ اهن به اجرا در خواهد امد به عنوان یک فرد زحمتکش که در این شرگت۲۲سال سابقه کاری داشته ودر مجموحه مشگلات این شهرستان هم بودهام اگر دربرنامه ورزشی باشد فعلا در هر خیابان یک پروژه ورزشی وجود دارد و نسبت به جمعیت شهرستان پروژه مجددا نیازی نیستولی در همین مجتمع ابشار اگر یگ پروزه پارگ ابی ساختع شود هم موردنیاز این شهرستان وبا اب وهوا گرم است وهم پس از اتمام پروژچه درامد زا هست و برای میهمانان وتوریستها درمد بالای دارد که در عمران شهر بی نهایت مفید میباشد و هزینه ان هم تقریبا از چند نقطه اجرای میشود در اخر از شما عذر خواهی کرده برای وقت گرانبهای شما مدیر مهربان و زحمت کش والسلام برادر حقیر جانباز علی احمدی

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

علائم و نشانه‌های ظهور امام زمان عجل ا… تعالی فرجه الشریف

یَمحوا ا… ما یَشاءُ و یُثبِتُ و عِندَهُ