سیدابراهیم حسینی: اداره برق روشنایی میدان غدیر را قطع کرد

به گزارش هفته نامه افق کویر،میدان ورودی شهر که غدیر نام دارد پس از مدتی، در حال ساماندهی می باشد و اکنون نیاز به روشنایی و فضای سبز دارد که با فرراسیدن سال نو؛ بهتراست میهمانان نوروزی با منظره زیبایی در ابتدای شهر روبرو شوند، که دراین باره گزارشی کوتاه تهیه گردیده است.
“سیدابراهیم حسینی” مسئول واحد پشتیبانی شرکت سنگ آهن در این باره گفت: تعهد ما تا همین قسمت بوده است و کار بلوک گذاری و نصب تیرهای چراغ برق صورت گرفته و کار به پایان رسیده است و از نظر ما این میدان، دیگر تحویل شهرداری بافق می باشد.
وی افزود: شرکت سنگ آهن ۵/۳ میلیارد تومان برای میدان غدیر هزینه کرده است و حدود ۴۰۰ میلیون تومان برج نور نصب نموده است که اداره برق شهرستان بافق اقدام به قطع برق نموده و گفته است باید نصب کنتور صورت گیرد و هزینه انشعاب آن پرداخت شود تا روشن گردد، درحال حاضرپروژکتورها خاموش می باشد و پول برق را هم از ما خواستار هستند.
در ادامه گفتگویی با “رضا عسکری فر” مدیریت اداره برق صورت گرفته است که وی دراین باره تصریح کرد: هنوز درخواست برق به این اداره ارائه نشده است، باید درخواست صورت گیرد تا به کمیسیون ارجاع و تصمیم گیری شود و این گونه نیست که ما تعیین نماییم.
وی ادامه داد: روشنایی معابر و دور میدان برعهده اداره برق می باشد و روشنایی داخل میدان بر عهده متولی آن است ، این میدان تاسیسات، روشنایی و … دارد که باید جهت اخذانشعاب برق اقدام نمایند.
عسکری فر گفت: برای ورودی شهر برق وجود دارد و بیشتر از این جوابگو نمی باشد، احتمالا باید ترانس برای داخل میدان عوض شود و طبق درخواست باید مشخص گردد چندکیلو وات برق می خواهند.

الهام نصیرزاده

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

علائم و نشانه‌های ظهور امام زمان عجل ا… تعالی فرجه الشریف

یَمحوا ا… ما یَشاءُ و یُثبِتُ و عِندَهُ