عدم پخش فوتبالهای خارجی در شهرستانها علت فنی دارد

به گزارش هفته نامه افق کویر، در حالی هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا در حال برگزاری است که چند روزی است شبکه ورزش و سوم صدا و سیما در برخی شهرستان های استان یزد به صورت زنده این مسابقات را پخش نمی کند.
این موضوع از سوی بسیاری از شهروندان مورد نقد قرار گرفت و با ارسال درخواست خود به هفته نامه افق کویر، خواستار پیگیری علت عدم پخش این مسابقات به صورت زنده شدند.
یکی از شهروندان با ارسال متنی به بخش” صدای افق” هفته نامه افق کویر، گفت:«لطفاً در مورد عدم پخش فوتبال های خارجی توسط شبکه های ورزش و شبکه سه در شهرستان بافق پیگیری نمایید.
مهندس محمد حسین سلیمی، مدیریت فرستنده های تلویزیون در صدا و سیمای مرکز استان یزد در گفتگو با خبرنگار هفته نامه افق کویر گفت: عدم پخش فوتبالهای خارجی علت فنی دارد و کل کشور با این مشکل روبرو هستند.
وی افزود: چون مراکز استان ها به شکل کابلی هستند با این مشکل روبه رو نیستند، ولی شهرستانهای بافق، بهاباد، مروست و ابرکوه که باید از طریق ماهواره این مسابقات را دریافت کنند با مشکل روبرو هستند.
وی تصریح کرد: برای رفع این مشکل از سوی تهران باید قراردادهایی منعقد گردد و درحال رایزنی می باشند.
گفتنی است شهرستانهای مراکز دیگر استانها از جمله کهگیلویه و بویراحمد نیز با این مشکل روبروهستند که علت آن را امیر رئوف،مدیر کل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با سایت خبری”کبنا”عدم تأمین اعتبار خرید حق پخش مسابقات از طرف سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بیان کرد و گفت: که این مشکل مربوط به تمام کشور است.

اکرم عباسی

2 نظر

  1. خواهش میکنم صدای مارو هم برسونید استان کرمانشاه هم همین مشکل را داره نزدیک ۶ ماهی میشه که قطع شده تورو به هر کی میپرستین پیگیری کنید .باتشکر

  2. حمیدابراهیمی

    سلام خواهشن تورو بخداپیگیری کنیدکه بتونیم فوتبال ها رومستقیم ببینیم تنها دلخوشی مارو ازما گرفتین شماروبه پیغمبرقسم زودترمشکل روحل کنید باتشکرفراوان

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

علائم و نشانه‌های ظهور امام زمان عجل ا… تعالی فرجه الشریف

یَمحوا ا… ما یَشاءُ و یُثبِتُ و عِندَهُ